Zamknij

"Ally McBeal" powróci? Trwają prace na nową wersją kultowego serialu. Co już wiemy?

29.03.2021 14:15

"Ally McBeal" to kultowy serial z lat 90. XX wieku, który ma doczekać się nowej wersji. Co wiemy o reboocie "Ally McBeal" i czy Calista Flockhart powróci w głównej roli?

"Ally McBeal" powróci? Trwają prace na nową wersją kultowego serialu. Co już wiemy?
fot. Mary Evans Picture Library/ East News

"Ally McBeal" - kultowy serial powróci na ekrany? Tak donoszą zagraniczne media. Produkcja z Calistą Flockhart w roli przebojowej prawniczki wciąż cieszy się dużym gronem fanów, którzy z pewnością byliby zachwyceni nową serią. Co już wiemy o domniemanym reboocie "Ally McBeal"?

"Ally McBeal" powróci? Trwają prace na nową wersją kultowego serialu

W zagranicznych mediach huczy od plotek odnośnie nowej odsłony "Ally McBeal". Jak donosi magazyn Deadline (powszechnie uważany za wiarygodne źródło informacji) trwają wstępne prace nad limitowaną serią "Ally McBeal", w której miałaby powrócić Calista Flockhart. 

Trudno sprecyzować, czy nowa "Ally McBeal" miałaby być rebootem, czy tez kontynuacją, bowiem doniesienia medialne różnią się od siebie w tej kwestii. Wszyscy są jednak zgodni co do powrotu Calisty Flockhart oraz twórcy Davida E. Kelleya, który miałby sprawować pieczę nad nowymi odcinkami, jednak nie tworzyć scenariuszy. 

Informacje o powrocie "Ally McBeal" nie zostały jeszcze oficjalne potwierdzone, więc podkreślamy, że poruszamy się w sferze pogłosek. 

"Ally McBeal" - o czym jest serial?

"Ally McBeal" to serialowy fenomen lat 90. XX wieku, nierzadko stawiany w jednym rzędzie z "Przyjaciółmi" i "Seksem w wielkim mieście". Produkcja przedstawia historię młodej prawniczki, która pracuje w bostońskiej kancelarii. Jej współpracownikami są... były chłopak i jego żona.

W trakcie 5. sezonów śledziliśmy zarówno osobiste perypetie bohaterki, jak i prowadzone przez nią batalie sądowe. Serial emitowany był w latach 1997-2002 i wystąpili w nim między innymi Calista Flockhart, Courtney Thorne-Smith, Greg Germann, Lisa Nicole Carson i Jane Krakowski, a także gwiazdor produkcji MarvelaRobert Downey Jr.

loader

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com