Zamknij
Aktorzy, którzy odrzucili rolę w Grze o tron
  • Gillian Anderson odrzuciła rolę Cersei Lannister w "Grze o tron"
  • Lily Allen odrzuciła rolę Yary Greyjoy w "Grze o tron"
  • Charlie Hunnam odrzucił rolę Rhaegara Targaryena w "Grze o tron"
  • 7 Zobacz
fot. Rex Features/East News

"Gra o tron" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych seriali w dziejach telewizji. Znaleźli się jednak tacy, którzy odmówili udziału w realizacji widowiska HBO. Przedstawiamy listę 7 aktorów, którzy odrzucili rolę w "Grze o tron".

"Gra o tron" to wielki hit kanału HBO, który przez lata fascynował widzów na całym świecie. Uznany za jeden z najlepszych seriali w historii, projekt przyciągał wielu artystów. Można by zatem pomyśleć, że każdy aktor marzył o angażu do "Gry o tron". Okazuje się jednak, że niektórzy odmówili swojego udziału. 

Aktorzy, którzy odrzucili rolę w "Grze o tron"

Czyją twarz mogła mieć Cersei Lannister? Który popularny aktor zrezygnował z występu w "Grze o tron", a kto ostatecznie zmienił zdanie i pojawił się w serialu? W naszej galerii znajdziecie listę 7 aktorów, którzy odrzucili rolę w "Grze o tron". Jedni przyznali, że po dziś dzień żałują swojej decyzji, inni zaś odmówili komentarza.

Jeśli należysz do fanów krainy Westeros i szukasz podobnych produkcji, koniecznie zapoznaj się z naszą listą najlepszych seriali podobnych do "Gry o tron".

Zobacz także

loader