Zamknij
M jak miłość
  • kożuchowska 2
  • kożuchowska
  • koroniewska 2
  • 13 Zobacz
fot. TRICOLORS/East News

„M jak miłość” po raz pierwszy wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Zobacz, jak przez 20 lat zmienili się główni aktorzy.

Mimo czasu, jaki minął „M jak miłość” dalej przyciąga przed telewizory sporo widzów. Losy rodziny Mostowiaków śledzi blisko 7 milinów osób. Serial rekord pobił w marcu 2005 roku, kiedy przed ekranami zgromadził 12,6 mln telewidzów.

M jak miłość: to koniec serialu? Fani boją się, że produkcja nie wróci na antenę po wakacjach

Wielu aktorów rozpoczynało swoją karierę na planie serialu. Mogliśmy oglądać, jak zmieniali się Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha. Niektórzy zdecydowali się sami odejść z serialu, by dalej rozwijać się w innych kierunkach, niektórych dalej możemy oglądać w „M jak Miłość”.

Wielu fanom serial na zawsze będzie kojarzył się z utworem „M jak miłość” wykonywanym przez Wojciecha Gąssowskiego. Jednak twórcy serialu w 884 odcinku postanowili zmienić czołówkę i piosenkę tytułową na utwór Beaty Kozidrak „Nie pytaj o miłość”.

Zobacz, jak przez 20 lat zmienili się główni aktorzy serialu „M jak miłość”. Obejrzyj galerię i sprawdź, jak kiedyś wyglądali: Anna Mucha, Małgorzata Kożuchowska, Rafał i Marcin Mroczkowie, Kacper Kuszewski czy Joanna Koroniewska.