Zamknij

Adriana Kalska zagra Annę Przybylską? Oficjalny komentarz rozwiewa wątpliwości

29.04.2021 08:13
Adriana Kalska
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Adriana Kalska gra w filmie o Annie Przybylskiej i stąd jej metamorfoza, którą zaprezentowała na Instagramie? Agent aktorki zabrał głos. Czy gwiazda "M jak miłość" faktycznie pracuje na planie biograficznej produkcji? 

Film o Annie Przybylskiej cały czas wzbudza ogromne emocje. Biograficzna produkcja o uwielbianej gwieździe "Złotopolskich", która zmarła w 2014 roku po ciężkiej chorobie, miała powstać już kilka lat temu. Zadania miał się podjąć przyjaciel aktorki, reżyser Radosław Piwowarski. Powstał nawet scenariusz i przymierzano się do wyboru odtwórczyni głównej roli. Rodzina zmarłej gwiazdy nie wyraziła jednak zgody na takie ukazanie Ani, jak proponował reżyser. Projekt ostatecznie zawieszono.

Nadzieje odżyły po wypowiedzi Jacka Kurskiego, który wyraził chęć zrealizowania przez Telewizję Polską filmu o Annie Przybylskiej. 

Pracujemy nad wieloma pięknymi dokumentami, myślę, że mamy renesans tego gatunku. To prawidłowe wypełnienie misji telewizji publicznej. A w ostatnich latach nie było takich dokumentów, które oglądałyby 4 mln ludzi. Pojawi się np. film o Annie Przybylskiej, który być może nawet trafi do kin. Autor opowieści o Krawczyku z wielkim zapałem zabrał się do pracy nad filmem o Annie. Myślę, że ten dokument przyciągnie przed telewizory nie 4, a nawet 5-6 milionów Polaków. I ich wzruszy  - powiedział w rozmowie z "Faktem" szef telewizji publicznej. 

Adriana Kalska miała wypadek na planie. "Ekipa natychmiast ruszyła jej na ratunek"

Adriana Kalska gra Annę Przybylską w filmie biograficznym? 

Nic dziwnego, że wielu fanów czeka na jakiekolwiek przecieki z planu. Za taki właśnie uznano niedawne zdjęcie Adriany Kalskiej ucharakteryzowanej jak Anna Przybylska w "Złotopolskich". Odpowiedź aktorki na pytanie, czy chodzi o zapowiadaną biografię, mogła wskazywać, że prace nad filmem faktycznie już ruszyły. 

Do sprawy oficjalnie odniósł się menedżer Adriany Kalskiej. Jak podkreślił, o żadnych przygotowaniach aktorki do roli Anny Przybylskiej nic mu nie wiadomo. 

Nic o tym nie wiem - odparł Maciej Gajewski w rozmowie z "Super Expressem".

Tabloid twierdzi, że Adriana Kalska pokazała zdjęcie z planu nowego serialu TVN o roboczym tytule "Zaginiona", w którym gra główną postać i to tej produkcji miała dotyczyć jej charakteryzacja. 

Ilona Ostrowska znika z "Na dobre i na złe". To koniec jej przygody z TVP?