Zamknij
10 seriali Netflixa, które skasowano zbyt wcześnie. Których najbardziej nam żal?
  • Emmanuel Guimier/ materiały prasowe Netflix
  • materiały prasowe Netflix
  • materiały prasowe Netflix
  • 10 Zobacz
fot. Shutterstock.com

Netflix anulował w ostatnich latach wiele swoich oryginalnych seriali. Które kasacje uznaliśmy za przedwczesne? Przedstawiamy galerię 10 seriali Netflixa, które zbyt wcześnie dobiegły końca.

Netflix to platforma, która każdego miesiąca zalewa nas nowościami na płaszczyźnie filmów i seriali. Niestety, nie wszystkie produkcje "Netflix Originals" doczekały się satysfakcjonującego zakończenia, a niektóre z nich dobiegły końca o kilka sezonów wcześniej, niż (w naszej ocenie) powinny. Dziś skupimy się na tych drugich. Zapraszamy do naszej galerii 10 seriali Netflixa, które skasowano zbyt wcześnie.

10 seriali Netflixa, które skasowano zbyt wcześnie

W naszej galerii znajdziecie 10 tytułów seriali, które naszym zdaniem, dokonały swojego żywota przed odpowiednim czasem. Są to zarówno produkcje, które anulowano zanim jeszcze na dobre rozwinęły skrzydła, jak i produkcje kilkusezonowe, które w naszej ocenie miały jeszcze wiele do zaoferowania. A niestety nie dano im tej szansy.

Chcecie wiedzieć, za którymi anulowanymi serialami tęsknimy najbardziej? Zapraszamy do naszej galerii 10 seriali Netflixa, które skasowano zbyt wcześnie.

loader