Zamknij

Zabawa z „Hitem na Mundial” trwa. Stwórz razem z nami kolejną zwrotkę przeboju!

23.11.2022 09:01

„Hit na Mundial” gotowy, ale to nie koniec zabawy. Nasi słuchacze tak świetnie się spisali i zasypali nas gotowymi wersami, że chcemy stworzyć następną zwrotkę. Weź udział w kolejnej części naszej zabawy i zdobądź biało-czerwony zestaw kibica. Co trzeba zrobić? Poniżej szczegółowe informacje.

Hit na Mundial Radio ZET
fot. Radio ZET

Hit na Mundial” doczekał się już pełnej wersji, ale jesteśmy gotowi na więcej. Chcesz wesprzeć naszych piłkarzy w trakcie turnieju w Katarze? Zrób to razem z nami, tworząc kolejną zwrotkę najlepszego mundialowego przeboju w wykonaniu Eweliny Pacyny i Szymona Majewskiego.

Zobacz także

„Hit na Mundial” w Radiu ZET. Stwórz razem z nami kolejną zwrotkę przeboju

W dniu pierwszego meczu Polaków na mundialu w Katarze zaprezentowaliśmy stworzony razem ze słuchaczami Radia ZET "Hit na Mundial". Dołącz do następnej części naszej piłkarskiej zabawy.

Jak to zrobić? W środę, 23 listopada słuchaj od rana uważnie Radia ZET. Twoim zadaniem będzie stworzyć najlepszy wers do gotowego już tekstu piosenki. Na autora najlepszego rymu czeka biało-czerwony zestaw kibica.

Dokończ fragment tekstu: "W Katarze nie ma już drużyn słabych, na wagę złota jest każdy mecz, trzeba pokonać Saudów z Arabii..."

Poniżej możesz posłuchać pełnej wersji "Hitu na Mundial":

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziesz w regulaminie poniżej.