Zamknij

Zofia Zborowska wreszcie zdradziła płeć dziecka. "Tło nie jest przypadkowe"

17.05.2021 13:29
Zofia Zborowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Zofia Zborowska jest na ostatnim etapie ciąży. Dopiero teraz postanowiła ujawnić płeć dziecka. Zrobiła to w typowym dla siebie, wyluzowanym stylu.

Zofia Zborowska jest już na "ostatniej prostej" przed porodem. Aktorka podzieliła się niedawno z fanami rezultatami swojej pierwszej sesji ciążowej. Pokazała zdjęcie, na którym pozuje z wydatnym brzuchem. W odróżnieniu od wielu celebrytek Zborowska wcale aż tak bardzo do sesji się nie garnęła, ale doszła do wniosku, że potem może tego żałować. Kiedy już gwiazda pochwaliła się ciążową sesją, teraz przyszedł czas na ujawnienie płci dziecka.

Zobacz także: Zofia Zborowska nie ochrzci swojego dziecka. Argument jest jeden

Zofia Zborowska zdradziła płeć dziecka. "Tło nie jest przypadkowe"

Wśród celebrytów bardzo modne stało się ujawnianie płci potomstwa z wielką pompą. Fani śledzący losy najpopularniejszych ciężarnych gwiazd, wyczekują hucznych "baby shower" i z żyłką detektywa tropią detale, które mogą sugerować, komu urodzi się chłopiec, a komu dziewczynka. Popularnym motywem z elementem zaskoczenia jest ostatnio balonik, który przyszła mama lub obydwoje rodziców przebijają, by kolorem konfetti, które z balona wylatuje, poinformować o płci. Jednak Zofia Zborowska i jej mąż, Andrzej Wrona, zdecydowali się na nieco inny krok. Zrobili to jak zwykle - na pełnym luzie.

Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Zofii Zborowskiej, widzimy uśmiechniętą parę w deszczu kolorowego konfetti, z którego trudno cokolwiek wnioskować. Aktorka zauważa, że jest to symbol jej poparcia dla całej społeczności LGBT, które wyraża w związku z Międzynarodowym Dniem Przeciw Homofobii. W oczy rzuca się jednak różowe tło zdjęcia. Zborowska podkreśliła, że nie jest ono przypadkowe. I choć w treści posta o płci nie ma słowa, to jednak jeden z hashtagów upewnia nas, że Zborowska i Wrona będą mieli dziewczynkę.

"To są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie. Jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu, w którym chciałabym teraz w życiu być. 34 brzmi całkiem fajnie. Yup...różowe tło nie jest tłem przypadkowym" - napisała uradowana Zborowska.