Zamknij

Zofia Zborowska ujawnia szczegóły porodu. Czy będzie towarzyszył jej mąż?

30.07.2021 19:51
Zofia Zborowska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Zofia Zborowska podzieliła się na Instagramie szczegółami planowanego porodu. Gwiazda zdradziła, czy w tych wyjątkowych chwilach towarzyszyć będzie jej mąż Andrzej Wrona. Wyjawiła także, jak będą wyglądały pierwsze tygodnie z dzieckiem.

Zofia Zborowska na swoim InstaStories postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań od fanów. Większość kwestii, które interesowały internautów, było związanych ze zbliżającym się porodem. Aktorka i jej mąż Andrzej Wrona wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Jeden z obserwatorów Zborowskiej zapytał, czy gwiazda i jej mąż będą "rodzili razem". Przyszła mama odpowiedziała w swoim stylu.

- Rodzić to ja będę sama. Andrzej będzie co najwyżej osobą towarzyszącą - wyjaśniła.

Zofia Zborowska zdradziła swoje plany związane z porodem

Zofia Zborowska wyjawiła także, jakie ma plany związane z pierwszymi dniami po porodzie. Okazuje się, że aktorka nie chce być odwiedzana przez rodzinę ani przyjaciół. Chce, żeby ten czas spędzony był jedynie z mężem i ich pociechą.

- Dużo o tym czytałam, że pierwszy minimum tydzień powinien być tylko dla rodziców i dziecka. Bez żadnych odwiedzin. To jest bardzo intymny i szczególny moment. Podobno - wyjaśniła. Dodała jednak, że bliscy będą mogli zobaczyć maluszka dzięki nowoczesnym technologiom, np. na FaceTime.

Zgadzacie się z jej podejściem?