Zamknij

Zenek Martyniuk przytył przez podjadanie. Planuje zrzucić zbędne kilogramy

29.07.2021 15:10
Zenek Martyniuk
fot. Mateusz Jagielski/East News

Zenek Martyniuk wrócił do koncertowania po pandemii, a jego kalendarz na następne miesiące jest pełny. Niestety, wraz z powrotem do pracy wokalista disco polo natrafił na pewien problem. Okazuje się, że przytył przez nocne podjadanie po występach.

Zenek Martyniuk nie może narzekać na brak zajęć. Najbardziej znany wokalista disco polo w Polsce ma w planie wiele koncertów, a jego kalendarz na następne miesiące jest zapełniony. W trakcie ostatniej fali pandemii i związanych z nią obostrzeń wiele osób zatęskniło za głosem Zenka, w związku z czym artysta jest wręcz rozchwytywany. Okazuje się jednak, że powrót do koncertowania miał niespodziewany negatywny skutek. Podczas trasy Martyniuk nie ma czasu na regularne posiłki, a nocne podjadanie sprawiło, że przytył kilka kilogramów.

- Ostatnio przybrałem trochę na wadze, ale tak to jest, kiedy człowiek wraca z koncertu po nocach i podjada, do tego dochodzą też nieregularne posiłki w ciągu dnia, kiedy jestem w trasie. To wszystko odbiło się na mojej formie. Jednak żadnej diety nie stosuję - przyznał Martyniuk w rozmowie z "Faktem".

Zenek Martyniuk przybrał na wadze. Ma plan na walkę ze zbędnymi kilogramami

Zenek Martyniuk nie chce stosować specjalnej diety. 52-letni wokalista stara się o aktywność w trakcie całego dnia. Zamierza między innymi pracować w ogrodzie i dużo spacerować w towarzystwie ukochanego psa.

- Na szczęście w tygodniu mam czas na pracę w ogrodzie, a bardzo lubię to robić, więc liczę, że ruch przed domem dobrze mi zrobi. No i chodzę na spacery z moją suczką Chiką, więc trochę tej aktywności na szczęście jest - podsumował.