Zamknij

Xavier Wisniewski zdradził kulisy pracy dla swojego ojca. Ile zarabia u Michała Wiśniewskiego?

17.05.2022 21:49
Xavier Wiśniewski Michał Wiśniewski
fot. screen Instagram m_wisniewski1972

Xavier Wiśniewski znalazł pracę u swojego ojca. W rozmowie z dziennikarzem „Pudelka” opisał, jak wygląda ta rodzinna współpraca. 19-latek od jakiegoś czasu skupia się również na własnej muzycznej karierze w dziedzinie hip-hopu.

Xavier Wiśniewski początkowo planował studiować, wybrał nawet kierunek dziennikarski. Nie wytrwał do końca pierwszego semestru – woli jednak rozwijać swoją karierę. Jego mama, Mandaryna, mówiła, że być może chciałby studiować coś bardziej związanego z pisarstwem, być może przydałoby mu się to do pisania kolejnych tekstów. Jest jednak zadowolona, że syn podąża własną drogą. Teraz nastolatek pracuje u Michała Wiśniewskiego.

Zobacz także: Michał Wiśniewski jest nieuleczalnie chory. Mówi o przyczynach. "Stres i alkohol"

Xavier Wiśniewski pracuje u ojca. Jakie są zarobki u Michała Wiśniewskiego?

Xavier Wiśniewski wraz z ojcem pojawili się na konferencji prasowej Polsat Superhit Festival. W rozmowie z „Pudelkiem” chętnie opowiedzieli o szczegółach współpracy.

- Na ten moment jestem asystentem jego menadżerki. Pomagam jej, odciążam ją z zadań. Jeździmy razem na eventy i koncerty. Dbam o to, żeby mojemu tacie nic nie brakowało. Wyręczam go z wielu zadań – wyjaśnił Xavier Wiśniewski.

- Są same plusy pracy z ojcemMój tata jest ciężkim charakterem, ale dużo uczy. I życia i tego, jak być dobrym pracownikiem. Czasami jak tupnie nogą, wszystkie ściany się trzęsą. Ale ja podchodzę do tego z pokorą – opowiadał.

A ile zarabia Xavier Wiśniewski? Nie zdradził konkretnej kwoty. Wyznał jedynie, że „jest odpowiednie, ale zawsze mogłoby być większe”. Nastolatek wyjawił również, że najlepszą terapią dla niego jest działalność artystyczna.

- Moja muzyka wielu osobom pomogła, dała im trochę ulgi. Tak samo tańce. Chodziłem do psychologa szkolnego, ale efekt był odwrotny. Tata chciał, żebym poszedł do psychologa, moja dziewczyna też wspominała o tym, ale to nie dla mnie. Każdy powinien robić dla swojego zdrowia to, co czuje. Sama rozmowa ze sobą jest bardzo potrzebna - wyjaśnił Xavier Wiśniewski.

Z kolei Michał Wiśniewski w rozmowie z „Jastrząb Post” na pytanie o zarobki syna odpowiedział, że nie wie, ile mu dokładnie płaci wytwórnia, ale ma nadzieję, że „zacnie”.

RadioZET.pl/Pudelek.pl/Jastrzabpost.pl

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska