Zamknij

Xavier Wiśniewski ujawnił informacje na temat bankructwa ojca. "Wyciągnął lekcję"

Anna Skalik
24.03.2022 12:40
Michał i Xavier Wiśniewscy
fot. Instagram/Michał Wiśniewski/screen

Xavier Wiśniewski w niedawnym wywiadzie ujawnił informacje na temat bankructwa ojca. Przekonuje, że to nie tak, że Michał Wiśniewski po prostu pieniądze wydawał. Prawda ma być nieco inna.

Xavier Wiśniewski jest najstarszym z pięciorga dzieci Michała Wiśniewskiego. 21-latek poinformował niedawno, że zaledwie po kilku miesiącach na Uniwersytecie Warszawskim porzucił studia. Jak stwierdził, chce sam na siebie zarabiać, a jeśli może i jego pensja na życie mu wystarcza, to dlaczego miałby tego nie robić. Przekonuje, że jest to dla niego ważniejsze niż "papier" uczelni, a dziennikarzem może i tak być bez tego.

Jak widać, młody Wiśniewski bardzo odpowiedzialnie podchodzi do swoich finansów, czego o jego tacie w pewnym momencie nie można było powiedzieć. Czerwonowłosy artysta sam podkreślał, że bardzo szybko roztrwonił majątek, jaki zdobył w szczycie popularności Ich Troje. W którymś momencie ogłosił bankructwo.

Zobacz także: Kolejny cios dla Kate i Williama? Księżna zlekceważona na Jamajce. Wymowne wideo krąży w sieci

Xavier Wiśniewski opowiada o bankructwie ojca. Prawda nie jest tak oczywista

W rozmowie z Jastrząb Post Xavier przyznał, że jego ojciec wyciągnął z bankructwa nauczkę. Dodał, że taka sytuacja może zdarzyć się każdemu.

On wyciągnął z tego jakąś lekcję. Nie dość, że rozsądnie zarządza pieniędzmi, to bardzo go to wzbogaciło życiowo. Każdemu może się zdarzyć - stwierdził. Wyjaśnił też, że prawda jest nieco inna, a jego tata wcale swoich pieniędzy tak po prostu nie przepuścił. Jak twierdzi Xavier, sporo też pożyczał, ale mu nie oddano.

To nie jest tak, że tata te pieniądze wydawał. Przekazywał je innym ludziom lub pożyczał i ich nie oddawali. Dziś żyje normalnie, odbudował się i myślę, że to jest najważniejsze w tej chwili - spointował syn Michała Wiśniewskiego.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS