Zamknij

Syn Wiśniewskiego pokazał namiętne zdjęcie z dziewczyną. To siostra Sebastiana Fabijańskiego [FOTO]

27.01.2022 12:43
Xavier i Michał Wiśniewscy
fot. VIPHOTO/East News

Xavier Wiśniewski jest najstarszym dzieckiem Michała Wiśniewskiego i ma już 20 lat. Chłopak zyskuje coraz większą popularność. Niedawno pokazał w sieci zdjęcie z dziewczyną. Okazuje się, że to siostra Sebastiana Fabijańskiego.

Xavier Wiśniewski jest najstarszym dzieckiem Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Mając słynnych rodziców, trudno mu było utrzymać się z dala od show-biznesu, a jego ostatnie aktywności zdecydowanie pokazują, że 20-latek zamierza iść w ślady rodziców. W ostatnich miesiącach pochwalił się m.in. własnym utworem, coraz częściej jest też zapraszany do telewizji. Jest też aktywny w social mediach, gdzie pokazuje swoje życie prywatne oraz prezentuje różne przedsięwzięcia artystyczne. Na Instagramie obserwuje go już prawie 20 tysięcy osób.

W swoim najnowszym poście Xavier podzielił się osobistym zdjęciem, na którym widać go całującego się z dziewczyną. Już od pewnego czasu pojawiały się spekulacje, że dziewczyną Xaviera jest siostra Sebastiana Fabijańskiego, dopiero teraz stało się to jasne.

Zobacz także: Renata Dancewicz odmówiła Kurskiemu. "Nie chcę brać w tym udziału"

Xavier Wiśniewski na zdjęciu z ukochaną. To siostra Sebastiana Fabijańskiego

Przeglądając Instagram Xaviera, można natrafić na zdjęcia, na których widać Weronikę Fabijańską, jednak nie tak, by przypuszczać, że tych dwoje jest parą. Podobnie u samej "Werandy" - jak dziewczyna określa się w tym serwisie. Najwyraźniej nie chcą się już ukrywać, bo na profilu Wiśniewskiego pojawiło się właśnie zdjęcie, które ostatecznie potwierdza ich związek.

Związek Xaviera i Weroniki skomentował już w sieci sam Sebastian Fabijański. W rozmowie z Jastrząb Post wypowiedział się o synu Wiśniewskiego w bardzo pochlebny sposób.

On robi fajne rzeczy z tego, co słyszałem. Kibicuje im, bo to fajny chłopak. Mam nadzieję, że moja siostra też się z nim fajnie dogada i będą żyli długo i szczęśliwie - powiedział aktor. Dodał też, że obawiał się początkowo, że ich związek może okazać się medialną sensacją.

Można z nim pogadać, co nie jest częste, żeby pogadać z kimś w jego wieku. Więc myślę, że chciałbym, aby u nich działo się wszystko ok. Jak się dowiedziałem, że to Xavier Wiśniewski, to pomyślałem sobie, żeby znowu nie zaczęli pisać jakichś bzdur, że wszystko musi się kręcić w tym celebryckim kotle, że to moja siostra i to dlatego, że on ma znanego ojca - stwierdził Sebastian.

O Weronice Fabiańskiej wiemy, że pasjonuje się tańcem - jest instruktorką i choreografką, która rozwija swoje umiejętności w szkole, należącej do mamy Xaviera-Mandaryna Dance Studio. Wygląda na to, że to właśnie dzięki zamiłowaniu do tańca i muzyki Xavier i siostra Fabijańskiego znaleźli nić porozumienia.

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News