Zamknij

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska są parą? Syn wokalisty spotyka się z siostrą aktora [FOTO]

18.01.2022 14:26
Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska
fot. screen: Instagram / wisniv / weranda_f

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska są parą? W mediach huczy o rzekomym związku syna Michała Wiśniewskiego z siostrą aktora Sebastiana Fabijańskiego. W sieci nietrudno znaleźć ich wspólne zdjęcia.

Michał Wiśniewski przed laty był jednym z największych gwiazdorów polskiej muzyki rozrywkowej. Razem z zespołem Ich Troje stworzył wiele niezapomnianych przebojów z "Zawsze z Tobą chciałbym być" na czele i podbijał największe krajowe seny. Dziś grupa nie cieszy się już tak wielką popularnością, a piosenkarz dopiero wyszedł z ogromnych długów, ale nadal stara się brylować w show-biznesie. O Wiśniewskim przez lata było głośno także za sprawą licznych związków. W marcu 2020 roku gwiazdor wziął piąty już ślub, a w styczniu 2021 na świat przyszło jego piąte dziecko, syn Falco Amadeus. Michał ma także dwoje dzieci ze związku z Mandaryną, Xaviera i Fabienne, oraz dwie córki ze związku z Anną Świątczak, Etiennette i Vivienne. Wokalista chwalił się zdjęciem ze studniówki 18-letniej Fabienne w mediach społecznościowych, teraz z kolei w mediach głośno zrobiło się o 19-letnim Xavierze.

Syn gwiazdora to już dorosły mężczyzna, który do tej pory nie odniósł sukcesu w show-biznesie, ale ma na to szane. 19-latek tańczy w teledyskach i sam nagrywa utwory rapowe. Jak informuje portal Pudelek, także życie osobiste Xaviera ma układać się bardzo dobrze. Serce nastolatka ma być zajęte przez Weronikę Fabijańską, siostrę doskonale znanego aktora i rapera Sebastiana Fabijańskiego.

Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS

Xavier Wiśniewski i Weronika Fabijańska są parą. Syn Michała Wiśniewskiego ma spotykać się z siostrą Sebastiana Fabijańskiego

Weronika Fabijańska w tym roku skończy 20 lat, ale już może pochwalić się sporymi sukcesami. Jest tancerką i choreografką, która na koncie ma wiele występów w kraju i za granicą, tańczyła między innymi w Rzymie czy Los Angeles. Jest nauczycielką w "Mandaryna Dance Studio" i być może to właśnie tam poznała syna Michała Wiśniewskiego. Pudelek informuje, że na zdjęciu z Wigilii, które opublikował w mediach społecznościowych Michał Wiśniewski, możemy zobaczyć Xaviera obejmującego Weronikę.

Wspólne zdjęcia Wiśniewskiego i Fabijańskiej mogliśmy oglądać także na profilu Maffashion czy Fabienne Wiśniewskiej, która oznaczyła Weronikę jako członkinię "rodziny". Według informacji portalu para spotyka się od czerwca 2021 roku, ale najwyraźniej nie chce chwalić się związkiem w mediach. Jeśli medialne doniesienia okażą się prawdą, pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego.