Zamknij

Wypadek na planie "Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga zraniła się przed wejściem na antenę [FOTO]

24.01.2022 11:15
Ewa Drzyzga
fot. Instagram:@ewa_drzyzga

Ewa Drzyzga zraniła się na planie "Dzień Dobry TVN". Prezenterka pokazała zdjęcie przeciętego policzka i wyjaśniła, co się stało za kulisami. Zdarzenie miało miejsce przed wejściem na żywo. Ekipa musiała prędko interweniować. 

Program "Dzień dobry TVN" codziennie przyciąga przed telewizory setki widzów. Najpopularniejszą śniadaniówkę obok "Pytania na śniadanie" w TVP powadzi kilka par prezenterów, wśród których sporą sympatią cieszą się Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Duet pojawił się na antenie we wrześniu 2020 roku i od razu został ciepło przyjęty przez widzów. Wprawdzie gospodyniom nieraz zdarzały się drobne wpadki i lapsusy, ale zawsze potrafiły z wdziękiem wybrnąć z kłopotliwej sytuacji.

Dzień Dobry TVN: Ewa Drzyzga zraniła się na planie programu 

W weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" przed wejściem na antenę miało miejsce przykre zdarzenie. Przygotowująca się w garderobie Ewa Drzyzga zarysowała sobie policzek ostrym brzegiem metki przyczepionej do ubrania, które akurat wkładała. Na twarzy pojawiła się widoczne przecięcie, co jak wiadomo nie mogło być pokazane na wizji. Do akcji natychmiast włączyli się makijażyści, którzy próbowali zakryć powstałą szramę. 

Ewa Drzyzga pokazała na Instastories, jak wygląda jej twarz po "starciu" z ostrą metką. 

Dzień dobry. Oto chciałam pokazać swoją twarz po przymierzaniu. Drogie panie i drodzy panowie, jeżeli próbujecie przymierzać rzeczy z metkami, to tak to się właśnie kończy. Więc jest taka jedna sieć (…), która ma tak wyjątkowo ostre, twarde, tekturowe oczywiście, metki, które zostawiają takie oto ślady. To była ostatnia bluzka, którą przymierzałam! Teraz wyobraźcie sobie, że idziecie na imprezę z taką twarzą. Zobaczymy, co się za chwilę ukaże w telewizorze - powiedziała. 

ewadrzyzga
fot. Instastories:@ewa_drzyzga

Na szczęście makijażystom udało się perfekcyjnie zakryć zadraśnięcie, a Ewa Drzyzga prezentowała się w programie nieskazitelnie jak zwykle. 

Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS