Zamknij

Wróżka Cesaria zdradza wynik wyborów prezydenckich 2020. Zdecuje mała liczba głosów?

10.07.2020 12:18
Andrzej Duda Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020
fot. Marek M Berezowski/REPORTER/East News; Krzysztof Kaniewski/REPORTER/East News

Wybory prezydenckie 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Druga tura głosowania odbędzie się w niedzielę 12 lipca. Wróżka Cesaria zna już wynik zmagań dwóch kandydatów. Tarocistka zdradziła, kto według niej zostanie prezydentem.

Wybory prezydenckie 2020 to temat, który elektryzuje polskie społeczeństwo w ostatnich tygodniach. Do drugiej tury głosowania dostało się dwóch kandydatów: Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Kolejne sondaże nie przewidują jednoznacznie, kto wygra - w niektórych badaniach ankietowych to urzędujący prezydent ma lekko ponad 50% głosów, w innych zaś wygrywa kandydat opozycji.

Przewidywaniem wyników drugiej tury zajmują się nie tylko sondażownie. Także jasnowidz Krzysztof Jackowski oraz tarocista Wojciech Glanc zdradzili jakiś czas temu, kto ich zdaniem obejmie urząd prezydenta na nadchodzącą kadencję. Teraz do grona jasnowidzów dołączyła także znana wróżka Cesaria. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, kto po niedzieli 12 lipca będzie mógł otworzyć szampana i świętować sukces.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski wie, kto wygra w II turze wyborów. Co na to Andrzej Duda?

Znana wróżka przepowiedziała, kto zostanie prezydentem. Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski?

Wróżka Cesaria, jak sama przyznaje na swojej stronie internetowej, od lat zajmuje się "ludzką naturą zapisaną w cyfrach oraz ludzkim losem zapisanym na kartach". Tarocistka postanowiła dokładniej przyjrzeć się obecnej scenie politycznej i zdradzić, kto jej zdaniem wygra drugą turę wyborów. Jej zdaniem prezydentem zostanie Andrzej Duda.

- II turę wyborów wygra Andrzej Duda. Choć walka o stołek będzie wyrównana i przewaga obecnego prezydenta nad R. Trzaskowskim będzie niewielka. O ostatecznym wyniku zadecyduje minimalna ilość głosów na Dudę. A więc Trzaskowski wybije się znacznie w poparciu obywateli w porównaniu z I turą wyborów - przekazała wróżka Cesaria w rozmowie z "Super Expressem".

Myślicie, że jej przepowiednia się sprawdzi?