Zamknij

Wróżka Cesaria wie, co wydarzy się już za kilka tygodni. Tak Polacy spędzą Boże Narodzenie

21.10.2020 16:44
Wróżka Cesaria
fot. pasiphae/easyfotostock/East News

Wróżka Cesaria ujawniła, co wydarzy się już za kilka tygodni. Wiele osób zastanawia się, jak będą wyglądały tegoroczne święta bożonarodzeniowe w Polsce. Co przewidziała znana tarocistka?

Wróżka Cesaria to znana polska tarocistka, która od wielu lat zajmuje się "ludzką naturą zapisaną w cyfrach oraz ludzkim losem zapisanym na kartach". Kobieta między innymi przewidziała wynik wyborów prezydenckich 2020. Według słów Cesarii różnica głosów miała być nieduża, jednak ostatecznie zwycięży Andrzej Duda. Tak się właśnie stało - urzędujący prezydent został wybrany na kolejną kadencję.

Teraz wiele osób zastanawia się, jak będą wyglądały najbliższe tygodnie. Zbliżające się powoli święta Bożego Narodzenia mogą wyglądać inaczej niż w poprzednich latach - przede wszystkim ze względu na epidemię koronawirusa. Wiele osób ma jednak nadzieję na normalne, rodzinne spotkanie przy choince i ze śniegiem sypiącym za oknem. Tarocistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat pogody na zimowe miesiące.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski: wstrząsająca wizja Polski. "Widzę wojsko na ulicach"

Wróżka Cesaria zdradza, jak będzie wyglądała zima 2020/2021

Wróżka Cesaria w rozmowie z "Super Expressem" podzieliła się wróżbą na zimową pogodę. Jej zdaniem święta Bożego Narodzenia po raz kolejny nie zaskoczą nas śniegiem.

- Zima w tym roku będzie krótka. Niestety w większości regionów naszego kraju, Polacy spędzą święta Bożego Narodzenia bez śniegu. Ten pojawić się może jedynie w południowych krańcach kraju. Będziemy mogli cieszyć się tylko jedną, krótką falą lekkich mrozów, która pojawi się mniej więcej w połowie stycznia. Temperatury niewiele przekroczą -10°C. Zima będzie od nas odchodzić już na początku lutego - wyjaśniła.

Myślicie, że jej przepowiednia się spełni?