Zamknij

Wróżbita Maciej przewiduje, co stanie się w Ukrainie. Padła konkretna data

07.05.2022 17:54
Wróżbita Maciej
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Wróżbita Maciej jest znany szerszej publiczności oraz słuchaczom Meloradia. Wiele z jego przepowiedni się sprawdziło. Tym razem postanowił nie tylko zagrać w serialu, ale również zdradził, co czeka nas w najbliższej przyszłości – i to już po 11 maja.

Wróżbita Maciej na chwilę odstąpi od profesji wróżbity i zagra w serialu. Będzie gościem jubileuszowego, 900 odcinka „Policjantek i policjantów”. W rozmowie z „Pomponikiem” przyznał, że otrzymywał wiele propozycji serialowych i filmowych, ale nie chciał grać kogoś innego. Tutaj sytuacja jest inna – wcieli się w samego siebie. A co powiedział o najbliższej przyszłości?

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski ujawnia, co czeka Polaków w czerwcu. Szykuje się panika?

Wróżbita Maciej nie ma dobrych wiadomości

- Uważam, że to jest niesamowita przygoda. Bardzo fajnie jest mi na planie. Muszę powiedzieć szczerze, że i reżyser jest przesympatyczny, i cała załoga, i aktorzy. Naprawdę są przemili! - mówił wróżbita Maciej w rozmowie z „Pomponikiem”.

Przy okazji poproszono go o uchylenie rąbka tajemnicy na temat najbliższej przyszłości. Niestety, Maciej Skrzątek nie ma dobrych informacji. Wszystko przez feralny układ planet.

- Przewiduję, że działania wojenne się zdecydowanie nasilą, nasilą się wraz z 11 maja. Po 11 maja będzie ostrzej i będzie groźniej, a to dlatego, że tego dnia – 11 maja 2022 roku - planeta Jowisz przechodzi do znaku Barana. A to oznacza nasilenie działań wojennych, wręcz natężenie działań agresywnych, a więc tutaj może wchodzić w grę nie tylko Rosja i Ukraina, ale też inne państwa mogą dołączyć do konfliktu – przewiduje wróżbita Maciej.

Tematem wojny w Ukrainie zajmuje się również jasnowidz Krzysztof Jackowski, który w swoich wizjach niejednokrotnie odnosił się do tego, co stanie się na wschodzie w ciągu najbliższych kilku miesięcy. On również przewidywał, że w konflikt mogą włączyć się inne państwa.

Jasnowidz Jackowski również wieszczył nasilenie się konfliktu – właśnie w maju oraz w czerwcu. Z kolei według jego słów w lipcu ma wybuchnąć kolejny konflikt i dopiero wtedy sytuacja w Ukrainie może nieco się uspokoić.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official