Zamknij

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Widzowie zdębieli podczas prognozy pogody. Jędrzejak otrzymał telefon [FOTO]

Judyta Wanicka
12.04.2022 14:43
Bartek Jędrzejak
fot. Instagram:@bartekjedrzejak_official

Bartek Jędrzejak zapowiadał pogodę w "Dzień Dobry TVN", ale coś poszło nie tak z mapą temperatur. Błąd natychmiast wyłapali widzowie, którzy zalali wiadomościami skrzynkę prezentera. Pogodynek wyjaśnił sprawę na Instagramie. 

W "Dzień Dobry TVN" znowu doszło do zabawnej wpadki. Bartek Jędrzejak jak zawsze prezentował prognozę pogody na najbliższe dni. Na ekranie pojawiły się mapy z temperaturami, ale chyba takich wartości nikt się nie spodziewał. Według tego, co pokazano, w dwóch miastach Polski miało być gorzej niż w piekle. Błąd naturalnie nie uszedł uwadze widzów, w tym posłance Henryce Krzywonos-Strycharskiej, która zadzwoniła w tej sprawie do redakcji śniadaniówki. 

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Doszło do pomyłki na mapie pogody 

Na mapie przedstawianej podczas prognozy pogody w "Dzień Dobry TVN" termometry w całej Polsce wskazywały umiarkowane temperatury. Jedynym wyjątkiem był Poznań, gdzie temperatura miałaby osiągnąć 91 stopni Celsjusza

Nasz komputer nie wypił kawy rano i spłatał nam takiego figla, a mój Instagram się zablokował, ponieważ zasypywani jesteśmy przez was wiadomościami od samego rana - przekazał Bartek Jędrzejak, pokazując mapę z chochlikiem. 

bartek2
fot. Instastories:@bartekjedrzejak_official

W sprawie kuriozalnej temperatury zadzwoniła do prezentera słynna działaczka Henryka Krzynos-Strycharska. 

Bójcie się ludzie w Poznaniu! Oto dzisiejsza prognoza pogody dla tego miasta! Kryj się kto może! - zażartowała na Facebooku.

Pani Heniu! Najcudowniejszy telefon od rana. Dziękuję. Już poprawiam. Złośliwość komputera - wytłumaczył Bartek Jędrzejak. 

Okazało się, że nie był to jedyny błąd, bo równie nieziemska temperatura miała utrzymywać się w Lublinie. Mapa wskazywała w tym rejonie aż 117 stopni Celsjusza. 

Lublin jest lepszy! Tam wrzenie! Nasze komputery zwariowały - śmiał się z wpadki pogodynek "Dzień Dobry TVN".

bartek 3
fot. Instastories:@bartekjedrzejak_official
bartek 3e
fot. Instastories:@bartekjedrzejak_official
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS