Zamknij

Wpadka Małgorzaty Opczowskiej. Fatalnie utknęła. Musieli jej obciąć kawałek sukienki [FOTO]

25.07.2022 19:53
Małgorzata Opczowska
fot. pytanienasniadanie.tvp.pl/screen

Małgorzata Opczowska miała mały wypadek w budynku Telewizji Polskiej. Prezenterka "Pytania na śniadanie" utknęła na schodach ruchomych i nie mogła się ruszyć. Potrzebna była pomoc służb. 

Wpadki w "Pytaniu na śniadanie" to nic nowego, ale zabawne historie zdarzają się także poza studiem popularnej śniadaniówki. Ostatnio sporego pecha miała Małgorzata Opczowska. Prezenterka niefortunnie stanęła na schodach ruchomych w budynku Telewizji Polskiej i w wyniku całego zajścia straciła kawałek swojej eleganckiej sukni. Niestety zabieg ochrony okazał się jedynym skutecznym sposobem, aby uwolnić gwiazdę z feralnego położenia. Groziło jej zdjęcie całej sukienki!

Pytanie na śniadanie: Małgorzata Opczowska wkręciła sukienkę w schody ruchome 

Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki jak zwykle prowadzili razem wydanie "Pytania na śniadanie". Prezenterka pojawiła się w studiu w długiej niebieskiej sukience z rozcięciem, w której wyglądała jakby szła na galę. "Mogłabyś jakiś koncert poprowadzić" - skomentował jej stylizację Łukasz Nowicki.

Kreacja do kostek jednak przysporzyła gospodyni "PnŚ" niemałego problemu. Gdy Małgorzata Opczowska wjeżdżała schodami ruchomymi, nagle rąbek jej sukienki wkręcił się w mechanizm i zablokował schody. Gwiazda też nie mogła się ruszyć. Próbowała wyciągnąć zablokowany materiał, ale nie dała rady. 

Właśnie skończyliśmy program przed chwileczką, wracamy na omówienie, ale Gosia została i omówienie będzie dzisiaj tutaj - komentował sytuację Łukasz Nowicki.

Bardzo się wkręciłam! - śmiała się Małgorzata Opczowska, którą uwolnić próbowała obsługa budynku. 

Tak jest, to nie jest udawanka. Cofamy schody w drugą stronę - relacjonował Nowicki. 

Gdy nadal nie dawało rady wyjąć wkręconego materiału, Opczowska zażartowała, że w najgorszym wypadku się rozbierze. 

Dobra, weź nóż i ucinamy to - poradził obsłudze Łukasz Nowicki. 

Fragment sukienki został obcięty nożyczkami. Małgorzata Opczowska jednak nie rozpaczała z powodu uszkodzonej kreacji i zadowolona, pomknęła do studia. Potem jednak docięła Nowickiemu na Instagramie. 

W "Pytaniu na śniadanie" jest wesoło i radośnie, ale po zakończeniu programu też zdarzają się przygody. Że tak powiem dałam się wkręcić... A dokładnie suknia wkręciła się w schody i tak utknęłam. A koledzy? No cóż... Widać, jak spieszą z pomocą. @mr.white_pns filmuje z poświęceniem całe zajście, a @lukasz__nowicki jak zawsze dba o dobry humor - napisała. 

Zobaczcie, jak gwiazda TVP straciła kawałek sukni na schodach ruchomych.