Zamknij

Wojtek Sawicki w reklamie prezerwatyw. Bloger z niepełnosprawnością bez ogródek o seksie

26.01.2022 12:40
Wojtek Sawicki z narzeczoną
fot. Instagram/Life on Wheelz/screen

Wojtek Sawicki to bloger, prowadzący bloga "Life on Wheelz", w którym opowiada o tym, jak wygląda życie osoby z niepełnosprawnościami. Sawicki podkreśla, że ludzie tacy jak on, też cieszą się życiem. Niedawno sporo kontrowersji wywołały jego wypowiedzi, w których szczerze mówi o radości z seksu. Teraz bloger wystąpił w reklamie prezerwatyw.

Wojtek Sawicki to autor popularnego bloga "Life on Wheelz", w którym porusza sprawy, dotyczące życia osób z niepełnosprawnościami. Na Instagramie blogera śledzi ponad 100 tysięcy osób, z którymi bardzo chętnie dzieli się swoją codziennością. Sawicki bardzo często także zwraca uwagę na różne problemy społeczne, związane z funkcjonowaniem ludzi, takich jak on, a także bariery, jakie przychodzi mu w życiu pokonywać. Kilka tygodni temu w social mediach Wojtek pisał m.in. o zajmowaniu miejsc postojowych, przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, przez ludzi zdrowych. Bloger pokazał wtedy auto Kuby Wojewódzkiego, którego oskarżono o to, że regularnie w ten sposób łamie prawo.

Jednym z celów Wojtka Sawickiego jest normalizowanie życia niepełnosprawnych. Bloger chce, by różne aspekty, jakie się z tym wiążą, przestały być tematem tabu. A takim zdecydowanie jest seks osób z niepełnosprawnościami. W jednym z niedawnych wpisów na Instagramie powiedział wprost, że robienie z seksu tabu nikomu nie służy. Teraz Sawicki i jego narzeczona postanowili wziąć udział w reklamie prezerwatyw.

Zobacz także: Magia nagości 2: w nowym sezonie nagie ciała pokażą seniorzy. Będzie kolejny skandal? 

Wojcek Sawicki z bloga "Life on Wheelz" z narzeczoną w reklamie prezerwatyw

W swoim najnowszym poście Sawicki i jego narzeczona reklamują prezerwatyw jednej z popularnych marek. Na zdjęciu widać blogera i jego ukochaną w intymnej sytuacji, a w krótkiej notce autor wyjaśnia, że jego choroba nie przeszkadza mu w prowadzeniu aktywnego życia seksualnego. Sawicki podkreśla, że ze względu na swój stan zdrowia podjął decyzję o tym, że nie będzie miał dzieci, więc się zabezpiecza. Bloger doradza internautom, jak wybrać prezerwatywy, dopasowane do swoich potrzeb i preferencji.

Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycają się współpracą blogera i przede wszystkim doceniają fakt, że Sawicki zdecydował się otwarcie poruszać takie kwestie. Internautom nie przeszkadza nawet, że jest to post sponsorowany. Wszyscy są przekonani, że wyznanie blogera jest autentyczne.

Wasze posty sponsorowane mają w sobie to coś... Wszystkie inne są takie sztuczne, celebryci reklamują, żeby mieć tylko kasę z tego... A wasz.... łapie za serce, fajnie się je ogląda i czyta....

Kocham was za to, ze otwarcie mówicie o tematach tabu (przynajmniej tak postrzeganych przez większość Polaków)

Świetnie ze to piszecie. To są te pytania, których człowiek boi się zadać, a często jest ciekawy i nie pisze o niezdrowej ciekawości. Pisze o tym, że jest wiele mitów na temat OzN i warto je obalać. Aby Wam dobrze było - piszą internauci.

Zobacz także: „Razem bylibyśmy zdrowym człowiekiem”. Historia niezwykłej miłości