Zamknij

Wojewódzki zapytał Kwiatkowskiego o pracę w TVP. "Nie zgrzyta ci moralnie?"

10.03.2021 13:43
Dawid Kwiatkowski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/ EAST NEWS

Dawid Kwiatkowski był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Szczerze odpowiedział na pytanie, czy nie ma problemu z pracą w TVP, która zdaniem dziennikarza promuje nienawiść. Piosenkarz odpowiedział krótko i jednozncznie. 

Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy i prezenterów, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, choć zwykł wywoływać wokół siebie kontrowersje. "Wiecznie młody" Jakub zdaniem wielu osób stał się sławny za sprawą barwnego i nieco wulgarnego wizerunku, nie sposób jednak odmówić mu talentu i charyzmy, które uczyniły go gwiazdorem TVN. Wszak jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy nie zostaje się jedynie za podgrzewanie atmosfery.

Kuba w 2006 roku po raz pierwszy wystąpił jako gospodarz autorskiego programu "Kuba Wojewódzki Show", który zyskał ogromną popularność. Dziennikarz zapraszał do swojego talk-show rozmaitych gości, od znanych polityków po kontrowersyjnych celebrytów. Niejednokrotnie bombarduje ich trudnymi pytaniami i sprawdza reakcje na specyficzne poczucie humoru. W najnowszym odcinku dziennikarz gościł Dawida Kwiatkowskiego, którego zapytał między innymi o współpracę w Telewizją Polską.

ZOBACZ TAKŻE: Kuba Wojewódzki wreszcie pokazał dziewczynę! To duże zaskoczenie

Kuba Wojewódzki zapytał Dawida Kwiatkowskiego o pracę w TVP

W rozmowie Dawida Kwiatkowskiego w Kubą Wojewódzkim pojawiło się kilka wątków, jednak dziennikarz nie byłby sobą gdyby nie nawiązał do współpracy piosenkarza z Telewizją Polską. Nie da się ukryć, że Dawid jest jedną z gwiazd TVP, możemy oglądać go między innymi w "The Voice Kids".

- Gdzie jest miłość bliźniego u człowieka, który pracuje w TVP, gdzie dwie godziny przed jego programem, albo dwie godziny po jego programie jest szerzona nienawiść. To jest pytanie, bo nie rozumiem moich kolegów, którzy tam pracują. Czy to nie zgrzyta ci moralnie? - zapytał zaczepnie Wojewódzki.

Dawid odpowiedział krótko i wymijająco, nie do końca komentując swoją współpracę z telewizją publiczną.

- Myślę, że w programie, w którym biorę udział, czuć bardzo dużą miłość do bliźniego - odparł.

Zdaniem wielu osób odpowiedź była mocno wymajająca. A co wy myślicie na ten temat?