Zamknij

Wojewódzki zaatakował Cichopek w swoim programie: "Żadna aktorka, żadna dziennikarka"

05.05.2022 10:17
Kasia Cichopek
fot. Instagram.com/Kasia Cichopek

Kuba Wojewódzki w najnowszym odcinku swojego programu gościł Miss Świata 2021, Karolinę Bielawską. Gdy rozmowa zeszła na temat pracy w telewizji, Wojewódzki wyznał, że byłe miss, prowadząc rozmaite programy telewizyjne, zaniżają poziom dziennikarstwa w Polsce. Najbardziej dostało się jednak Kasi Cichopek. Showman nie szczędził aktorce gorzkich słów.

Kuba Wojewódzki zawsze mówi to, co myśli. Gwiazdor bardzo często w ostrych słowach komentuje poczynania celebrytów. Podczas wtorkowego odcinka, w którym gościła Miss Świata 2021, Karolina Bielawska, gwiazdor wbił szpile byłym uczestniczkom konkursów piękności, robiącym kariery w telewizji. O pracy na antenie marzy również Bielawska. Karolina skończyła studia na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Planuje zrobić doktorat, a w przyszłości zacząć pracę w telewizji.

Zobacz też: Karolina Bielawska - kim jest Miss Polonia 2019? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Wojewódzki zaatakował Cichopek w swoim programie: "Żadna aktorka, żadna dziennikarka"

Co prawda Marcelinie Zawadzkiej czy Paulinie Krupińskiej udało się przebić do śniadaniowych programów, lecz Wojewódzki nie pochwala tego. Kuba, choć nie wymienił nazwisk, uważa, że byłe uczestniczki konkursów piękności zaniżają poziom dziennikarstwa w Polsce.

"Czy naprawdę uważasz, że byłe miss jako prowadzące, to jest istota dziennikarstwa? - spytał Wojewódzki i dodał: "Czy nie jest tak, że one ośmieszają czasami... Dziennikarstwo nie polega tylko na zadawaniu pytań z kartki" - ciągnął.

Gwiazdor odniósł się też do samej pracy w telewizji.

"Robią telewizję tacy ludzie jak ja, którzy mają konkretny pomysł na siebie, program, estetykę, format, także konsekwencję. A jak ktoś mówi »chcę pracować w telewizji«, to mam wrażenie, że jemu się wydaje, że może robić wszystko" - podkreślił.

Jednak najbardziej dostało się Kasi Cichopek, która od jakiegoś czas poza aktorstwem realizuje się jako współprowadząca "Pytania na śniadanie". Wojewódzki nawiązał też do ostatnich zawirowań w życiu prywatnym Cichopek, czyli rozstania z mężem, Marcinem Hakielem.

"Niestety synonimem tego typu jakości jest dla mnie Katarzyna Cichopek. Żadna aktorka, żadna dziennikarka, a czytam o niej, jakby dostała Pulitzera. A po prostu się rozwiodła, To jest tragedia polskiego dziennikarstwa. Ja płaczę krokodylimi łzami" - podsumował Kuba.

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen