Zamknij

Z sukni Miss z orłem śmiała się cała Polska. Teraz słynna kreacja trafiła na aukcję WOŚP [FOTO]

14.01.2022 17:16
Suknia z orłem Miss Supernational 2021
fot. Twitter

Suknia z orłem Natalii Balickiej z konkursu Miss Supranational 2021 trafiła na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z kreacji zaprojektowanej przez Elę Piorun drwił cały polski internet. Teraz można ją wylicytować w ramach aukcji WOŚP na Allegro. 

Rusza 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2022. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jak co roku do akcji przyłączyły się gwiazdy i znane osobistości polityki, mediów i sportu. W serwisie Allegro można licytować tzw. przedmioty od serca. Jedna z ofert wygląda dość ciekawie. Na akcję WOŚP trafiła słynna "narodowa suknia" z doczepianym orłem białym, którą miała na sobie Natalia Balicka w konkursie Miss Supernational 2021.

Aukcje WOŚP 2022: do wylicytowania suknia z orłem białym z konkursu Miss Supernational 

Kreacja z atelier Eli Piorun zaprojektowana dla polskiej reprezentantki wzbudziła falę drwin. Internauci obśmiewali aplikację w postaci wielkiego orła doczepionego do czerwonej sukni, twierdząc, że element wygląda kiczowato i kojarzy się z kurczakiem. 

Ozdoba przeraziła nawet samą Natalię Balicką. Miss twierdziła, że w projekcie suknia wyglądała zupełnie inaczej. Nie miała już jednak czasu na zmianę kreacji i musiała przejść po wybiegu z karykaturą orła na dekolcie. 

Wybory Miss Supernational mają w programie pokaz strojów narodowych. Bardzo się cieszę, że dzięki mojej kreacji wiele osób zainteresowało się tym konkursem i samą kandydatką. Uważam, że suknia narodowa mojego projektu jest piękna, szlachetna a przede wszystkim w tematyce barw narodowych - komentowała kreację Ela Piorun, której ubrania nosi Agata Duda. 

Teraz suknię Natalii Balickiej z konkursu Miss Supernational można wylicytować na aukcji WOŚP. Aktualnie cena oferty wynosi 1325 złotych

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS