Zamknij

Lewandowscy przekazali rzeczy na WOŚP. Aukcja Roberta już idzie na rekord! [FOTO]

27.01.2022 13:00
Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wiemy, co najpopularniejsza polska "power couple" przekazała na licytację. W tym roku Lewandowscy mają szansę zebrać rekordową sumę. 

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rusza w najbliższą niedzielę. W tym roku fundacja Jerzego Owsiaka zbiera pieniądze na diagnostykę i leczenie chorób wzroku u najmłodszych pacjentów. Planowany jest zakup specjalistycznego sprzętu, m.in. do leczenia siatkówczaka - najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci.

Jak co roku w sieci ruszyły Aukcje WOŚP na Allegro, gdzie można wylicytować rzeczy od serca podarowane przez znane osobistości ze świata kultury, show-biznesu, polityki i sportu. Sporą popularnością cieszą się oferty wystawione przez największe krajowe gwiazdy i to najczęściej one przyciągają najzamożniejszych darczyńców, będących w stanie wylicytować przedmioty za imponujące sumy. W tym roku rekordy mogą paść na akcjach Anny Lewandowskiej i jej męża Roberta Lewandowskiego. Ich oferty na pewno przyciągną tłumy fanek fitnessu oraz kolekcjonerów piłkarskich pamiątek. 

WOŚP 2022: co na aukcję wystawili Anna i Robert Lewandowscy? 

Na Allegro pojawiły się wyjątkowe aukcje Lewandowskich dla WOŚP. Podobnie jak w zaszłych latach Anna wystawiła na licytację zaproszenie na obóz treningowy Camp by Ann. Trenerka wie, że organizowane przez nią wyjazdy to hit i co roku próbują dostać się na nie tłumy wielbicielek jej treningów, dlatego postanowiła ponownie wykorzystać ten fakt do zebrania środków dla Orkiestry. 

Jak co roku przekazuję na aukcję WOŚP udział w obozie Camp by Ann dla jednej osoby. W programie: solidna dawka różnorodnych form aktywności fizycznej, duża porcja wiedzy, motywacji i zdrowych posiłków. Obóz odbywa się przynajmniej raz w roku (zwykle 2-3) w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo Stara Wieś - czytamy w opisie aukcji.

Aukcje Roberta Lewandowskiego dla WOŚP także stanowią prawdziwą gratkę dla fanów. Podczas 30. finału będzie można wylicytować korki, w których Lewy strzelił bramkę z przewrotki w meczu Bayernu z Dynamem. Za ten efektowny strzał piłkarz został nagrodzony na gali Globe Soccer Awards w Dubaju. 

Są to spersonalizowane buty Nike Mercurial Vapor 14 Elite SG-Pro. Na zewnętrznych stronach widnieje napis "Lewy" i flaga Polski, na wewnętrznych RL9 i imiona córek Roberta Lewandowskiego: Klary i Laury - podkreślono w opisie. 

Kwota za korki Lewandowskiego już przekroczyła 27 tys. złotych!

Łowcy pamiątek związanych z Robertem Lewandowskim mogą także wylicytować smoking z dwurzędową marynarką, w którym mistrz pojawił się m.in. na galach Przeglądu Sportowego i Złotej Piłki.

Na licytację trafia model zaprojektowany i uszyty przez polską markę Signor Leone. Jakość samego smokingu, jak i sposób jego wykonania są na najwyższym poziomie - cztamy na stronie aukcji.

Aktualnie cena smokingu Roberta Lewandowskiego przekracza 4 tys. złotych. 

30. Finał WOŚP: Licytuj Złote Serduszko Radia ZET