Zamknij

Viola Kołakowska ostro do ministra Szumowskiego: "Pan przestanie pić i się od nas odczepi!"

Judyta Wanicka
06.05.2020 20:58
Viola Kołakowska
fot. Instagram:@violkakolakowska

Viola Kołakowska skrytykowała działania rządu w czasie pandemii koronawirusa. Partnerka Tomasza Karolaka szczególnie ostro odniosła się do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. 

Viola Kołakowska zaatakowała ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Była modelka i partnerka Tomasza Karolaka otwarcie sprzeciwiła się działaniom podejmowanym przez rząd wobec pandemii koronawirusa. Nie przebierając w słowach, skrytykowała pomysł wznowienia obostrzeń, gdyby wzrosła liczba zakażeń SARS CoV-2. 

Kołakowska niedawno odważnie kwestionowała skalę zagrożenia i zachęca społeczeństwo do łamania zasad kwarantanny. Gdy COVID-19 zaczął zbierać śmiertelne żniwo na świecie i w końcu dotarł do Polski, przekonywała, że pandemii nie ma, a ludzi zabija głównie stres przed wyimaginowanym niebezpieczeństwem. Teraz postanowiła podzielić się z internautami zdaniem na temat szefa resortu zdrowia. W relacji na Instastory poleciła politykowi zadbać o zdrowie psychiczne

Viola Kołakowska twierdzi, że koronawirus to nie pandemia. "Takie coś nie ma obecnie miejsca" 

Viola Kołakowska krytykuje ministra Szumowskiego

Viola Kołakowska już nie tylko krytycznie odnosi się do decyzji ministerstwa Szumowskiego, ale także atakuje go personalnie. Była uczestniczka programu "Agent - Gwiazdy" bez skrupułów stwierdziła, że polityk nadużywa alkoholu i potrzebuje pomocy psychiatrycznej. 

Panie ministrze, pan przestanie pić. Pan zadba o zdrowie psychiczne i się od nas odczepi - apeluje na Instagramie Kołakowska. 

Jeżeli pan myśli, że my jesteśmy idiotami i pan nas może dalej straszyć jakimiś pierdołami, że jeżeli testy będą nadal wskazywać wzrost, to pan z powrotem wprowadzi jakieś obostrzenia, to pan jest śmieszny - mówi. 

Po pierwsze, wszyscy wiemy, czym są te testy. Po drugie, pan myśli, że my naprawdę pozwolimy na to, że będzie pan jakieś obostrzenia wprowadzał? Czy pan uważa, że my nie mamy rozumu? My doskonale wiemy o tym, że nie ma żadnej pandemii! Pokazują nam to prawdziwe liczby, nie wasze zmanipulowane. Nie chcemy tego, nie chcemy was, chcemy, żebyście oddali nam nasze życie! Ono należy do nas, nie do was! - grzmi w imieniu Polaków partnerka Karolaka. 

Zajmijcie się swoim zdrowiem psychicznym i odwalcie się od nas! Pan sobie może szczyty zachorowań kreować, ale w swoim ogródku, a nie w naszym życiu i naszym państwie. Nie chcemy waszej kłamliwej polityki, nie chcemy uczestniczyć w waszej grze. Jesteście śmieszni! - mówi wzburzona Kołakowska. 

Na koniec modelka pogroziła ekipie rządzącej, twierdząc, że naród przejrzał już interesiki polityków i nie da sobie w kaszę dmuchać. 

My jesteśmy w świetle, a wy jesteście w czarnej d*pie! - podsumowała swój wywód Viola Kołakowska. 

 

RadioZET.pl/jw