Zamknij

Viki Gabor wraca do szkoły po Eurowizji. „Nie mogę się doczekać”

Patrycja Chudolińska
04.12.2019 11:21
Viki Gabor
fot. Instagram/vikigaborofficial

Viki Gabor po sukcesie na konkursie piosenki Eurowizja Junior 2019 nie wróciła do szkoły. Nastolatkę czekały liczne występy publiczne i wywiady, a nauka odeszła na dalszy plan.

Viki Gabor nie miała czasu na naukę

Viki Gabor swój pierwszy duży sukces świętowała po zwycięstwie w programie „The Voice Kids”. Nie był to jednak koniec zamieszania wokół dwunastolatki. Wokalistka została wytypowana do roli reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Wygrana konkursu przyniosła jej jeszcze większą, tym razem międzynarodową rozpoznawalność.

Sukces dziewczyny przełożył się na całe jej życie, a ogromne zainteresowanie ze strony mediów nie pozwoliło jej wrócić do codzienności. Viki na jakiś czas zrezygnowała z uczęszczania do szkoły.

Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego – przyznała w rozmowie z Plejadą.

Viki Gabor wraca do szkoły

Teraz Wiktoria poinformowała fanów, że udało jej się uporać z obowiązkami i już niedługo wróci do domu rodzinnego.

Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału @junioreurovisionofficial, wracam do domu! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły. Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości by być na bieżąco z materiałem – napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Sława w tak młodym wieku może być trudna. Viki Gabor nie chce jednak rezygnować z edukacji i normalnego życia. Fani w komentarzach okazują jej wsparcie i liczą, że już niedługo zobaczą ją podczas zapowiadanej trasy koncertowej.

 

RadioZET.pl/PCh

Niech to usłyszą
Niech to usłyszą