Zamknij

Tyle zarabia Wiktoria Gąsiewska. Co za kwoty!

Anna Skalik
16.08.2022 09:52
Wiktoria Gąsiewska
fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska ma zaledwie 23 lata, ale już może pochwalić się imponującymi zarobkami. Takich kwot mogą jej pozazdrościć nawet starsze koleżanki.

Wiktoria Gąsiewska jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Choć ma na swoim koncie kilka większych ról filmowych, to jednak sławę zyskała jako Agata z serialu „Rodzinka.pl”. Wielu fanów zyskała także dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami” oraz występowi w „The Story of My Life”, gdzie wystąpiła jeszcze jako dziewczyna Adama Zdrójkowskiego.

Obecnie Gąsiewska cieszy się wielką popularnością także w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma już ponad milion obserwatorów. Z takimi zasięgami jest jedną z czołowych influencerek. W parze z taką popularnością muszą iść duże zarobki. Okazuje się, że tych mogą pozazdrościć jej nawet starsze koleżanki z branży.

Portal „Pomponik” dokonał podsumowania zarobków Gąsiewskiej na podstawie wcześniejszych ustaleń innych redakcji.

Zobacz także: Michał Szpak o mobbingu podczas pracy w TVP. Wszędzie szukali tęczy

Tyle zarabia Wiktoria Gąsiewska. Starsze gwiazdy mogą pozazdrościć

Już „dziecięca” stawka na planie Rodzinki.pl, wynosząca 2 tysiące złotych za dzień zdjęciowy jest naprawdę znacząca, jednak wiadomo, że 23-letnia Gąsiewska na planach seriali dziś z pewnością liczyć może na znacznie więcej. „Party” ustaliło, że na planie „Dance, dance, dance” Wiktoria zgarniała nawet 8 tysięcy złotych.

Jednak najwyższe zarobki osiąga oczywiście jako influencerka w mediach społecznościowych. Jedna z firm kosmetycznych miała jej zapłacić aż 200 tysięcy złotych za jedną kampanię.

Nic dziwnego, że przedsiębiorcza aktorka już uzbierała na swoje wymarzone „M”. Jakiś czas temu chwaliła się zdjęciami nabytego przez siebie lokum. Przyznała jednak, że wciąż nie ma czasu, by mieszkanie wykończyć i się do niego przeprowadzić.