Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo: juror żegna się z programem. Podał szczere powody swojej decyzji

21.01.2022 13:40
Twoja twarz brzmi znajomo
fot. Pawel Wodzynski/East News

Twoja twarz brzmi znajomo: szykują się ogromne zmiany w składzie jury. Do tej pory uczestników oceniali Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Gromee i Małgorzata Walewska. Kilka dni temu lider Ich Troje wygadał się, że zna nowego jurora. Z kolei dziś Polsat potwierdził odejście jednej ze znanych twarzy.

16. edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zbliża się wielkimi krokami. Znani są już wszyscy uczestnicy, pośród których jest nawet zagraniczna gwiazda. Na scenie zobaczymy Karolinę Pisarek, Viki Gabor, Annę Jurksztowicz, Patryka Cebulskiego, Macieja Radla, Anię Rusowicz, Andrzeja Kozłowskiego oraz Danzela.

To nie koniec informacji dla fanów programu Polsatu. Produkcja ogłosiła, że z fotelu jurora ustępuje Gromee. Muzyk wydał oświadczenie, w którym tłumaczy się z powodów swojej decyzji.

Zobacz także: Twoja twarz brzmi znajomo: Anna Jurksztowicz kolejną gwiazdą nowej edycji. Jest czarnym koniem show?

Twoja twarz brzmi znajomo: Gromee odchodzi z jury

- […] Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą! Mam na myśli Artystów na scenie, ale także wspaniałe grono Jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna! Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość - tak wyglądał dla mnie ten program. Dziękuję Wam wszystkim za niezapomniane chwile! Dziękuję również Wam, moim fanom - za masę wiadomości, komentarzy i ogromne wsparcie, jakie okazywaliście mi po każdym odcinku – czytamy w oświadczeniu.

Gromee jest wdzięczny za współpracę z programem i trzyma kciuki za uczestników nadchodzącej edycji oraz nowego jurora. Na razie chce skupić się na rodzinie, ponieważ niedługo zostanie tatą.

- Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie - Rodzina. Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka Rodziny. Resumując mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Chcę spędzić każdą możliwą chwilę z Sarą, Franiem i Helenką, czekając na narodziny… - napisał Gromee.

Kto będzie nowym jurorem w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Michał Wiśniewski przed kilkoma dniami wygadał się, że w składzie jury zajdą zmiany. Piosenkarz zna już nazwisko nowej osoby, która będzie oceniać uczestników, jednak z wiadomych względów nie może jeszcze nic zdradzić.

- Znam też nowego jurora. Jak wyszedłem przed szereg, to przepraszam. Fajna pogoda dziś – powiedział w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Pod postem produkcji programu można przeczytać dziesiątki komentarzy, a wśród nich pojawiło się kilka głosów nieśmiało sugerujących, aby nowym jurorem został Robert Janowski. Artysta był bezkonkurencyjny w poprzedniej edycji. Inni optują za powrotem Kacpra Kuszewskiego lub Adama Strycharczuka.

Miejmy jedynie nadzieję, że nagrania do programu nie opóźnią się z powodu epidemii. „Press” poinformował, że zdjęcie przesunięto w trosce o bezpieczeństwo uczestników, jednak Polsat nie odniósł się do tych doniesień. Termin emisji programu jest na razie niezagrożony.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS