Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo: Anna Jurksztowicz kolejną gwiazdą nowej edycji. Jest czarnym koniem show?

14.01.2022 16:26
Anna Jurksztowicz
fot. screen: Instagram / anna_jurksztowicz

Anna Jurksztowicz została kolejną gwiazdą, która wystąpi w 16. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Doświadczona wokalistka znana z hitów towarszyszących polskim serialom może być jedną z faworytek do zwycięstwa.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych muzycznych programów w Polsce. Show Polsatu od 2014 roku bawi fanów, którzy z zainteresowaniem obserwują, jak zaproszone gwiazdy naśladują największe postaci światowej muzyki. Charakteryzacja i szkolenia wokalne oraz choreograficzne sprawiają, że często ciężko odróżnić występy uczestników od oryginalnych wykonań. Niejedna gwiazda pokazała na planie show, że posiada wiele talentów. Dobór uczestników to jeden z filarów popularności "Twoja twarz brzmi znajomo".  Nie inaczej ma być przy okazji najnowszej edycji.

O popularności programu doskonale świadczy fakt, że niebawem będziemy mogli oglądać już 16. jego odsłonę. Pierwszy odcinek nowego sezonu pojawi się na antenie Polsatu w marcu 2021, ogłoszono już pierwsze gwiazdy, które spróbują swoich sił. Jako pierwszą zaprezentowano Karolinę Pisarek. Finalistka "Top Model" być może nie ma doświadczenia wokalnego, ale z pewnością wie, jak zaprezentować się na scenie. Kolejna gwiazda show jest o wiele mocniej związana z muzyką. Okazuje się, że w kolejnej edycji zobaczymy i usłyszymy Annę Jurksztowicz.

Jennifer Lopez
8 Zobacz galerię
fot. East News

Twoja twarz brzmi znajomo 16: Anna Jurksztowicz kolejną gwiazdą nowej edycji

Na profilu "Twoja twarz brzmi znajomo" na Instagramie ogłoszono kolejną gwiazdę nowej edycji muzycznego show. To Anna Jurksztowicz, popularna polska wokalistka, znana z wielu piosenek, jakie mogliśmy usłyszeć w popularnych serialach. Na swoim koncie ma takie hity jak "Diamentowy koczyk" czy "Będzie tak, jak jest".

- Oto kolejna uczestniczka 16. edycji "TwojaTwarzBrzmiZnajomo". Nieprzeciętny głos, talent i uroda. Anna Jurksztowicz - wokalistka, a także producentka muzyczna i autorka piosenek. Występuje na scenie, odkąd skończyła 16 lat! Kto pamięta "Diamentowy kolczyk"? Tą piosenką wygrała Festiwal w Opolu w 1985 roku. Czy również zawładnie sceną "Twoja twarz brzmi znajomo"? Przekonamy się już wkrótce! - czytamy.

Piosenki Jurksztowicz możemy usłyszeć w takich produkcjach jak "Matki, żony i kochanki", "Ranczo", "Na dobre i na złe" czy "W pustyni i w puszczy". Czas pokaże, czy podbije także scenę "Twoja twarz brzmi znajomo".