Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo 16: nowy juror w programie? Wygadał się Michał Wiśniewski

18.01.2022 09:10
Michał Wiśniewski
fot. screen: YouTube

Widzowie niecierpliwie czekają na 16. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo", tymczasem Michał Wiśniewski zdradził, że w najnowszej odsłonie ma pojawić się nowy juror. Czy któraś z gwiazd pożegna się z show?

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Muzyczne show, które możemy oglądać na antenie Polsatu od 2014 roku, nieustannie wzbudza ogromne zainteresowanie widzów. Nic w tym dziwnego, gwiazdy show przechodzą niezwykłe metamorfozy i zaskakują nie tylko jurorów, ale nawet samych siebie. Często niemal identycznie do oryginału odtwarzają występy legend muzyki, imponując głosem i choreografią. Wśród zwycięzców "Twoja twarz brzmi znajomo" znalazły się takie popularne postaci jak Filip Lato, Aleksandra Szwed czy Kacper Kuszewski. W 15. edycji ze wygranej mógł cieszyć się Robert Janowski, który okazał się bezkonkurencyjny.

Jednym z filarów popularności programu, obok znanych uczestników, są prowadzący oraz jurorzy. Gospodarzami show niezmiennie są Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski, ale skład jurorów zmieniał się kilkukrotnie. We wszystkich edycjach mogliśmy oglądać jedynie Małgorzatę Walewską. Występy gwiazd oceniali między innymi Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski, w ostatniej edycji mogliśmy zobaczyć Małgorzatę Walewską, Katarzynę Skrzynecką oraz debiutujących w programie Gromee'ego i Michała Wiśniewskiego. To właśnie ten ostatni zapowiedział zmianę związaną z najnowszą, 16. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo".

Axl Rose Kesha Eminem
10 Zobacz galerię
fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS, SIPA PRESS/EAST NEWS, AP/East News

Twoja twarz brzmi znajomo 16: Michał Wiśniewski zapowiedział nowego jurora

Michał Wiśniewski w rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradził, że zna już pierwszą uczestniczkę najnowszej odsłony show. Przyznał, że 15. edycję uważa za wyjątkowo udaną i ma nadzieję, że kolejna będzie jeszcze lepsza.

- Mamy teraz spotkanie zapoznawcze, więc jestem bardzo, bardzo ciekawy, kto wystąpi w tym programie. Pierwszą uczestniczkę znam, już zacząłem się dowiadywać. Mam nadzieję, że to będzie jeszcze mocniejsza edycja od poprzedniej. Chociaż ta edycja, którą wygrał Robert, była bardzo mocna. A teraz zobaczymy - poinformował wokalista.

Lider Ich Troje zdradził jednak, że w nowej edycji ma na nas czekać kolejna zmiana w składzie jury. Zdaniem wokalisty w "Twoja twarz brzmi znajomo 16" zobaczymy nowego jurora.

- Znam też nowego jurora. Jak wyszedłem przed szereg, to przepraszam. Fajna pogoda dziś - stwierdził.

Nie wiadomo, czy nowa gwiazda miałaby zastąpić któregoś z obecnych jurorów. Można jednak założyć, że Wiśniewski zostanie z widzami na dłużej.

Przypomnijmy, że do tej pory ogłoszono, że w nowej edycji swoich sił spróbują: Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski i Maciej Radel.