Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo 16: nagrania programu wstrzymane. Co dalej z nową edycją?

20.01.2022 11:17
Twoja twarz brzmi znajomo
fot. screen: Instagram / twojatwarzbrzmiznajomo

Jak informuje "Press", Polsat wstrzymał prace nad nową edycją "Twoja twarz brzmi znajomo". Powodem ma być zagrożenie epidemiczne związane z koronawirusem. Co dalej z nową edycją?

"Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych Polsatu, który możemy oglądać na antenie stacji od 2014 roku. Produkcja oparta na hiszpańskim formacie przyjęła się nad Wisłą bardzo dobrze, a widzowie z wypiekami na twarzy podziwiają niezwykłe metamorfozy polskich gwiazd, które trenują głos i choreografię, by jak najlepiej odtworzyć występy ikon światowej muzyki. Nie bez znaczenia jest charakteryzacja, dzięki której uczestnicy często są niemal nie do poznania. O sukcesie programu świadczy fakt, że obecnie trwają prace nad 16. już odsłoną muzycznego show.

"Twoja twarz brzmi znajomo 16" jest głośno reklamowana, Polsat chwali się już gwiazdami, które będą próbowały swoich sił na scenie. Skład wydaje się naprawdę mocny, do tej pory ogłoszono udział między innymi Viki Gabor, Anny Jurksztowicz, Karoliny Pisarek, Patryka Cebulskiego czy Ani Rusowicz. Pikanterii dodała tajemnicza wypowiedź Michała Wiśniewskiego, który poinformował, że w programie pojawi się nowy członek jury. Niestety, w mediach pojawiły się złe informacje dla widzów, którzy z niecierpliwością czekają na nową edycję show Polsatu.

Axl Rose Kesha Eminem
10 Zobacz galerię
fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS, SIPA PRESS/EAST NEWS, AP/East News

Twoja twarz brzmi znajomo: nagrania nowej edycji wstrzymane. Przyczyną jest Covid-19?

Jak poinformował "Press", produkcja "Twoja twarz brzmi znajomo" zdecydowała się na odwołanie nadchodzącej sesji nagraniowej. Powodem ma być zagrożenie związane z koronawirusem, choć Polsat nie potwierdził, że ktokolwiek z ekipy programu ma pozytywny wynik testu na obecność Covid-19.

- Zdjęcia do programu przesunięto w trosce o bezpieczeństwo uczestników i osób realizujących show. Polsat nie podaje, czy i u kogo z ekipy wykryto koronawiusa - informuje "Press".

Wielbiciele formatu mogą jednak spać spokojnie, kolejna edycja ma nie być w żaden sposób zagrożona.

- Nowa data rozpoczęcia zdjęć nie została ustalona. W stacji zapewniają jednak, że wiosenny termin emisji programu na razie nie jest zagrożony. Możliwe jest bowiem nagrywanie dwóch odcinków w tym samym czasie - czytamy.

Miejmy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z roku 2020, kiedy produkcja "Twoja twarz brzmi znajomo" z powodu pandemii została zawieszona na pół roku.