Zamknij

Top Model: żona ministra PiS pozuje nago. "Marysia, czas na Playboya!" [FOTO]

06.09.2021 08:46
Marianna Schreiber
fot. Instagram:@marysiaschreiber

Marianna Schreiber opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie. Żona ministra PiS Łukasza Schreibera, która bierze udział w "Top Model", pokazała się w artystycznej sesji bez skrawka ubrania. W komentarzach zawrzało. 

Marianna Schreiber jest jedną z najbardziej intrygujących bohaterek dziesiątej edycji "Top Model". 28-latka wyznała jurorom, że jest żoną prominentnego polityka PiS-u i ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego - Łukasza Schreibera. Jak twierdzi, do programu zgłosiła się w tajemnicy przed mężem. - Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną - skwitowała z uśmiechem.

Jury postanowiło dać szansę odważnej żonie polityka Prawa i Sprawiedliwości, która od dawna czekała na zrealizowanie marzenia o występie w programie. Przyszła doktorantka pedagogiki ma za sobą trudną przeszłość naznaczoną biedą i wychowaniem bez ojca. Długo walczyła z brakiem wiary w siebie i problemami z samooceną, aż w końcu odważyła się zrobić krok w przód. Jak wyznała w programie, "nadszedł czas na szczerość i zrobienie czegoś dla siebie". Jak na jej udział w "Top Model" zareagował mąż, Łukasz Schreiber? 

Jak się zapewne wszyscy domyślają, "Top Model" na antenie TVN nie jest programem pokazywanym na żywo. Zdążyliśmy już naprawdę dawno to przepracować. Mój mąż nie będzie się wypowiadał i to też jest moja prośba, którą on gdzieś tam uwzględnił w swoich poczynaniach. Nie będzie komentował i myślę, że to jest najlepsza decyzja. Wierzę, że prawdziwa miłość wszystko zwycięży - powiedzoiała w rozmowie z Plejadą aspirująca modelka. 

Żona ministra Schreibera komentuje udział w "Top Model". "Zawsze miałam niską samoocenę"

Top Model: Marianna Schreiber nago w sesji 

Marianna Schreiber od kilku dni aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ja już blisko 10 tys. użytkowników. Wschodząca gwiazda "Top Model" publikuje na profilu rozmaite zdjęcia, na których odważnie odsłania wyrzeźbione ciało i dekolt. Żona ministra PiS nie ma oporów, by udostępniać sesje w bikini, bieliźnie, a nawet takie, w których pozuje całkiem nago.

Aspirująca modelka znowu pojawiła się przed obiektywem bez ubrania, tym razem jednak niczym się nie osłoniła. Na czarno-białej fotografii widzimy, jak Marianna Schreiber leży na kanapie zupełnie naga.

Body Art z @photographerkijar. Dziękuje Ci za wspaniałe wsparcie i profesjonalne podejście. Jesteś niezastąpiony - napisała żona ministra i dodała wymowne hashtagi, m.in. #niebojesiehejtu i #bodypositive.

Naga sesja żony Łukasza Schreibera wywołała mieszane emocje. Choć w komentarzach przeważały zachwyty i gratulacje, nie brakowało krytycznych uwag. 

Mąż za dużo zarabia i kobiecie się nudzi... Żenada, przykro patrzeć... Współczuję mężowi, bo zajmuje poważne stanowisko, a Ty mu robisz taki kicz...

Jako kobieta żona ministra PiS godzisz się na łamanie praw kobiet? Jakoś wtedy się nie odzywałaś!!!

Czy Ty udajesz tę indolencję, w której wierzysz, że przeszłaś pierwszy etap dzięki swoim predyspozycjom do bycia modelką? Gdyby tak było, to nie mówiłabyś o tym, ze twój mąż to minister i sama dobrze o tym wiesz, bo przeszłaś dzięki temu faktowi, bo producenci stwierdzili, że to zwiększy oglądalność. Jesteś szczupła i wysportowana, ale o bardzo przeciętej urodzie - mam wrażenie, że zaczynasz wierzyć, że to twój własny sukces - piszą zniesmaczeni obserwatorzy. 

Marianna Schreiber postanowiła odpowiedzieć na powyższy komentarz. 

Sukces to siła do walki o siebie. Samoakceptacja. W to wierzę - odparła gwiazda "Top Model".

Myślicie, że minister Schreiber jest dumny z żony?