Zamknij

Top Model: Weronika Zoń przeszła metamorfozę. Fani podzieleni. "Starzej o 15 lat" [FOTO]

18.01.2022 16:04
Weronika Zoń
fot. Instagram.con/ Weronika Zoń

Weronika Zoń była uczestniczką 10. edycji "Top Model". Choć mnóstwo fanów kibicowało jej, nie udało się jej dotrzeć do finału. Uczestniczka jubileuszowej edycji rozwija swoją karierę, biorąc udział w rozmaitych sesjach zdjęciowych czy projektach. Ostatnio zafundowała sobie sporą metamorfozę u fryzjera. Jak zareagowali na nią fani?

Weronika Zoń brała udział w 10. edycji "Top Model". Uczestniczce nie udało się co prawda dotrzeć do finału, jednak po udziale w show jej kariera poszybowała w górę. Modelka bierze udział w rozmaitych sesjach zdjęciowych. Promuje też produkty wielu marek. Ostatnio Weronika zafundowała sobie sporą metamorfozę u fryzjera. Zmianą fryzury zajął się Łukasz Urbański, który był też odpowiedzialny za uczesania i cięcia innych uczestników.

Top Model: Weronika Zoń przeszła metamorfozę. Fani podzieleni. "Starzej o 15 lat" [FOTO]

Weronika nosiła długie włosy w kolorze ciemnego blondu. Zdecydowała się je jednak mocno przyciemnić, podciąć oraz zrobić grzywkę. Efekt metamorfozy przedstawił Łukasz Urbański, który zamieścił zdjęcie Weroniki na swoim profilu. Pod zdjęciem fani chwalili efekty zmiany, choć spora część z nich zdradziła, że ta fryzura znacznie postarza Weronikę.

"Grzywka super kolor tez :) makijaż piękny, ale postarza Weronikę", "piękna, choć wygląda na dużo starszą", "zdecydowanie lepiej przed", "nie, +15 lat', "ładnie, ale zdecydowanie dojrzałej wygląda, tak +10. Ale to raczej za sprawą makijażu" - pisali fani. Rzeczywiście, na zdęciu Weronika ma dość mocny makijaż, co oczywiście może wpływać na to, że wygląda znacznie poważniej.

Warto dodać, że Łukasz Urbański jest również autorem kontrowersyjnej metamorfozy Olgi Król z 10 .edycji. To właśnie on odpowiadał za jej króciutką fryzurę.