Zamknij

Top Model: Ola Żuraw zaręczyła się. Gwiazda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym [FOTO]

17.01.2022 10:35
Ola Żuraw
fot. Instagram,com/ Ola Żuraw

Ola Żuraw z "Top Model" zaręczyła się. Modelka na Instagramie pokazała pokazała zdjęcia z tego wydarzenia. Podzieliła się też z fanami fotografią  pięknego pierścionka zaręczynowego.

Ola Żuraw z "Top Model" zaręczyła się ze swoim ukochanym. Gwiazda 4. edycji modowego show TVN przyjęła oświadczyny partnera w pięknych okolicznościach przyrody.

"Chyba jednak warto było wyjść w te góry… Nad życie" - napisała Ola na Instagramie, dodając zdjęcie swojej dłoni, na której lśni pierścionek zaręczynowy. W kolejnym poście celebrytka zdradziła okoliczności zaręczyn.

Top Model: Ola Żuraw zaręczyła się. Powiedziała "tak" w niecodziennych okolicznościach

"Gdybym miała kiedykolwiek obstawić w jakim miejscu/czasie/okolicznościach odbędą się zaręczyny, nigdy w życiu nie pomyślałabym, że będzie to jaskinia, do której prowadziła ekscytująca i bogata w przepiękne widoki droga.
To było tak zaskakujące, i tak nietypowe, a jednocześnie NASZE, bo kto jest zaskoczony zaręczynami skoro data ślubu już wybrana - nikt inny JA! Jaskinia Obłazkowa to nasze miejsce (...). Na zawsze zapamiętam ten pobyt!" - napisała szczęśliwa Ola. Choć zakochani mają już ustaloną datę ślubu, póki co nie podzielili się z nią fanami.

Ola Żuraw na swoim Instagramie porusza rozmaitą tematykę, również tę poważną. Jakiś czas temu celebrytka informowała swoich fanów, że ma guza w piersi.

"Miałam bardzo bolesną pierś. Chociaż to normalne po operacji powiększenia piersi, ale niepokoiło mnie, że jest to w takim konkretnym punkcie obok sutka (...) okazało się, że mam guza" - mówiła modelka kilka miesięcy temu. Na szczęście guzek okazał się niegroźny.