Zamknij

Top Model: Ernest Morawski został ewakuowany z pociągu. Wszystko przez bombę

19.01.2022 16:36
Ernest Morawski
fot. Instagrma.com/ Ernest Morawski

Ernest Morawski z "Top Model" został ewakuowany w trakcie podróży. Wszystko przez alarm bombowy, który rozległ się w pociągu, którym jechał uczestnik "Top Model". Model całe zdarzenie zrelacjonował w sieci.

Ernest Morawski, uczestnik 9. edycji "Top Model" przeżył ostatnio chwile grozy. Model musiał zostać ewakuowany podczas jazdy nocnym pociągiem w stronę Kutna. Wszystko przez alarm bombowy. 22-latek zrelacjonował podróż w mediach społecznościowych.

Top Model: Weronika Zoń przeszła metamorfozę. Fani podzieleni. "Starzej o 15 lat" [FOTO]

Top Model: Ernest został ewakuowany z pociągu. Wszystko przez bombę

"Ewakuacja składu. Stoję gdzieś, nawet nie wiem gdzie i nie wiem, czy jakąś bombę podłożyli, czy o co c’mon. Jak dojadę jutro na 8 rano, to będzie dobrze. Nawet jakby ten pociąg w pół przerwało, to by posklejali izolatką i trytytkami" - relacjonował Morawski.

Na miejsce dotarli funkcjonariusze, którzy przeszukali dokładnie pociąg.

"Przyjechała policja. Nikt nawet nie raczy nas poinformować, co się dzieje. Nawet jakby ktoś chciał się cofnąć do Warszawy, to nie może, bo cały ruch w obie strony wstrzymany na czas bliżej nieokreślony… Pociągi posklejane taśmą są jeszcze trochę zabawne, ale stanie w mrozie już nie" - czytamy na Instagramie modela.

Mimo zgłoszonego ładunku wybuchowego, policjanci nie znaleźli niczego podejrzanego w pociągu.

Ernest Morawski to uczestnik 9. edycji "Top Model". Przystojny model pożegnał się z programem w półfinale. Mimo że nie udało mu się zdobyć pierwszego miejsca, realizuje się jako model, biorąc udział w sesjach zdjęciowych i chodząc po wybiegach u polskich projektantów.

IMG_2527-600x1024
fot. Instagram.com/ Ernest Morawski