Zamknij

Top Model 11: niepokojące sytuacje na planie. Uczestnik potrzebował pomocy

22.09.2022 08:13
Top Model
fot. screen YouTube TVN Fashion

Kolejny odcinek „Top Model” za nami. 11. edycja programu jest uznawana za najbardziej kontrowersyjną – wśród uczestników znaleźli się ciałopozytywna influencerka, transpłciowa dziewczyna czy niedosłysząca nastolatka. Jury wyłoniło finałową trzynastkę, a niebezpiecznych sytuacji nie brakowało. Jeden z modeli wymagał pomocy ratownika medycznego.

„Top Model” po raz kolejny sprawił, że nie było nudno. Jurorzy momentami byli bezlitośni, jednak nie zabrakło też wzruszeń. Karolina Kuracińska, aspirująca modelka, opowiedziała o śmierci swojego taty. Marcin Tyszka porównał ją później do Marilyn Monroe i choć uczestniczka ma „jedynie” 171 cm wzrostu, to dzięki swojej przebojowości przeszła dalej.

Zobacz także: Top Model: nastolatka z niepełnosprawnością, były narkoman i wytatuowana 27-latka. Widzowie podzieleni

Top Model: niepokojące sytuacje w programie

Wcześniej „złoty bilet” otrzymała Aleksandra Helis, co nie spotkało się z dobrym odbiorem wśród widzów. Z kolei w tym odcinku „srebrny bilet” od internautów dostał Fabian Sokołowski. Następnie przyszła pora na ważne zadanie – przejście po wybiegu.

Dla Krystiana Embradora to mogło skończyć się dramatycznie – musiał przejść w szpilkach, w których był złamany obcas. Mimo wszystko dał sobie radę. W poprzednim sezonie doszło do wypadku Nicole Akonchong, która poważnie skręciła kostkę, chodząc w szpilkach po równoważni.

Z kolei transpłciowa Adriana Hyzopska zaliczyła potknięcie na wybiegu. Zaczepiła butem o tiulową spódnicę i wywróciła się na schodki. Potem Marcelina Zelter informowała, że jest jej słabo, a Jakub Skubisz o mało nie zemdlał. Uczestnicy mocno zmartwili się jego samopoczuciem.

Model musiał skorzystać z pomocy ratownika medycznego i ostatecznie udało się opanować sytuację. Wszystko przez stres – emocje sprawiły, że odechciało mu się jeść, dlatego otrzymał radę, aby zacząć zdrowo się odżywiać.

3 lata temu w jednym z odcinków również doszło do podobnej sytuacji. Nikola Furman zemdlała i po konsultacji z lekarzem musiała zrezygnować z programu. Narzekała na drętwienie rąk, nóg i twarzy.

Paulina Papierska
10 Zobacz galerię
fot. Wojciech Olszanka/East News