Zamknij

Tomasz Sianecki w żałobie. W „Szkle kontaktowym” pożegnał tatę

Klaudia Bochenek
18.03.2022 10:24
Tomasz Sianecki
fot. TRICOLORS/East News

Tomasz Sianecki jest jednym z prowadzących program „Szkło kontaktowe” w TVN24. Czwartkowe wydanie poprowadził wraz z Katarzyną Kasią. Dziennikarz ceni sobie życie prywatne, jednak tym razem zrobił wyjątek. Pożegnał na wizji tatę.

Tomasz Sianecki jest najdłużej prowadzącym „Szkło kontaktowe” na TVN24. Pełni rolę gospodarza od 2005 roku. W programie w luźny sposób poruszane są aktualne wydarzenia polityczne, a widzowie mają możliwość wysyłania SMS-ów i zadzwonienia do studia. Ostatni odcinek „Szkła kontaktowego” zakończył się w przykrych okolicznościach.

Zobacz także: Włodzimierz Nowak nie żyje. Aktor zagrał kultową rolę w "Misiu" Barei

Tomasz Sianecki pożegnał tatę w „Szkle kontaktowym”

Tomasz Sianecki zabrał głos już pod koniec czwartkowego wydania „Szkła kontaktowego”. Podczas zapowiadania kolejnego odcinka podzielił się smutnym wydarzeniem z życia prywatnego.

- Ja tylko jedną rzecz jeszcze chciałem powiedzieć. Dzisiaj pożegnałem jednego z dwojga najwierniejszych widzów „Szkła kontaktowego”. Tato, dzięki za wszystko – powiedział Tomasz Sianecki ze łzami w oczach.

W studiu zapadła cisza, a towarzysząca dziennikarzowi Katarzyna Kasia również była poruszona wyznaniem dziennikarza. Fani programu za pośrednictwem mediów społecznościowych zaczęli składać kondolencje.

- Panie Tomaszu, proszę przyjąć wyrazy współczucia. I podziwu, za pełen profesjonalizm nawet w tych bardzo ciężkich dla Pana dniach – czytamy.

- Panie Tomaszu, wyrazy współczucia... I jednocześnie podziw dla Pana, że Pan dzisiaj był w stanie prowadzić program. Ja bym nie dał rady – pisze internauta.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News