Zamknij

Tomasz Kammel naśmiewa się z Barona i Kubickiej. "Permanentnie zakochany"

24.01.2022 10:41
Tomasz Kammel, Alek Baron i sandra Kubicka
fot. Instagram/Tomasz Kammel/Sandra Kubicka/screen

Rajski wypoczynek Aleksandra Barona i Sandry Kubickiej był przedmiotem komentarzy w "Pytaniu na Śniadanie". Niespodziewanie prowadzący Tomasz Kammel pokusił się o mały żarcik w stosunku do muzyka Afromental. Zareagowała Ida Nowakowska.

Aleksander Baron i Sandra Kubicka od kilku miesięcy są parą. Początkowo wielu komentujących w żartobliwy sposób odnosiło się do tej relacji. Niektórzy nawet byli przekonani, że związek z muzykiem Afromental ma być dla Kubickiej przepustką do zdobycia większej rozpoznawalności w Polsce. Teraz jednak nikt już chyba nie ma wątpliwości, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi - czego zresztą nie starają się ukrywać, bo w swoich social mediach zdają regularne sprawozdania ze spędzanego ze sobą czasu.

Od kilku dni Kubicka i Baron przebywają na Malediwach i swoim rajskim wypoczynkiem nieustannie chwalą się w social mediach, publikując zdjęcia i relacje ze swojego pobytu. Ich słoneczny urlop stał się jednym z tematów w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie zaprezentowano ich radosne fotki, nazywając "najgorętszą parą show-biznesu". Niespodziewanie Tomasz Kammel zażartował z kochliwości Barona.

Zobacz także: Kurdej-Szatan o zwolnieniu przez Kurskiego. "Już dawno chciał mnie wypi*przyć z TVP tak całkowicie"

Tomasz Kammel żartuje z Aleksandra Barona: "Permanentnie zakochany"

Częste zmiany partnerek Aleksandra Barona niejednokrotnie były obiektem żartów i drwin ze strony internautów. Nie sposób jednak zauważyć tych licznych związków, z których każdy kolejny ma być "tym najważniejszym". Właśnie w tym tonie wypowiedział się Tomasz Kammel.

Tyle lat się znamy i ja uważam, że Baron jest permanentnie zakochany. Tylko czasem obsada się zmienia po drugiej stronie - zażartował prezenter. Po chwili - chcąc nieco ratować sytuację - dodał: Ale to jest ok. Pojemne serce chłop ma. Szczęścia życzę. Może on po prostu szuka i jest perfekcjonistą...

Sytuacja robiła się coraz bardziej niezręczna, bo widać żart wymknął się prowadzącemu spod kontroli. Do gry wkroczyła Ida Nowakowska:

Są naprawdę szczęśliwi. To widać. Wygląda na to, że znalazł. No, dajcie im spokój - powiedziała. Na co Kammel jeszcze dorzucił:

Ja tam nie lubię mu dać spokoju - nawiązał do wypowiedzi Idy, przekonując: To fajny kumpel jest, ja mu po prostu życzę jak najlepiej.

Ciekawe, czy zakochani spodziewali się, że ich urlop stanie się tematem w śniadaniówce.