Zamknij

Absurdalne zabawy Tomasza Kammela w "PNŚ". Włożył głowę pod sweter koleżanki

09.02.2022 10:55
Tomasz Kammel i Iza Krzan
fot. Instagram/Tomasz Kammel/screen

Tomasz Kammel i Iza Krzan tworzą duet prowadzących "Pytanie na Śniadanie" i świetnie się razem dogadują w tej roli. Ostatnio zaskoczyli widzów absurdalnym poczuciem humoru. Prezenter siedział z głową pod swetrem koleżanki.

Tomasz Kammel i Izabela Krzan już od niemal roku tworzą jeden z duetów prowadzących "Pytanie na Śniadanie". Mimo dość sporej różnicy wieku świetnie się dogadują na planie, co doceniają widzowie programu, widząc w nich jedna z najsympatyczniejszych par prowadzących śniadaniowy format Dwójki. Choć prezenterzy są bardzo zgrani, to od początku zdążyli już zaliczyć kilka wspólnych wpadek i zabawnych sytuacji. Na przykład podczas jednego z niedawnych odcinków nie potrafili sobie poradzić z prostą matematyką, co mocno zaskoczyło wielu widzów i sprawiło, że w sieci pojawiło się sporo komentarzy i docinków na ten temat.

Zobacz także: Olfaktoria przeprasza za nagranie z bezdomnym. Zobowiązała się wpłacić na MONAR

Tomasz Kammel pokazał zabawne zdjęcie z planu "Pytania na Śniadanie"

Na Instagramie Tomasz Kammel pokazał zdjęcie zza kulis "Pytania na Śniadanie". Wygląda na to, że razem z Izą Krzan świetnie się bawią także wtedy, kiedy kamery są wyłączone, bo na fotce widać moment, w którym prezenterka założyła koledze na głowę sweter. Zdaniem komentujących jest to świetna zabawa, choć niektórzy z nich zareagowali z irytacją. Jedni wspominali Marzenę Rogalską, która była w duecie z Kammelem przed swoim głośnym odejściem. Inni krytykowali styl Izy Krzan:

Najważniejsze, żeby Pani Krzan posługiwała się poprawną polszczyzną i dbała o estetykę języka. Nazwa duetu choćby i najbardziej błyskotliwa nie spowoduje, że język, jakim posługuje się pani Krzan nie będzie mnie irytować - można przeczytać pod postem.

Najpewniej zdjęcie, które pokazał Tomasz Kammel, miało ukazywać jak dobrą i zgraną parą prowadzących są razem z Izą Krzan - przez co zresztą dziennikarz ogłosił konkurs na najlepsze określenie jego duetu z koleżanką z "PnŚ", sugerując, że nazwa ta musi zostać na lata. Można wnioskować, że po ubiegłorocznych zawirowaniach wśród prowadzących śniadaniówkę Dwójki, nie będzie już śladu.

Wszystkich, którzy czekają na wyniki plebiscytu na najlepszą nazwę duetu Krzan-Kammel, informuje: dla mnie najlepsza nazwa to „duet do Krzanu”. Ale jak to ktoś kiedyś mawiał „są granice brawury”. W grze jest kilka innych znakomitych pomysłów (Wasza wyobraźnia jest nieopisana). Iza wraca z Nowego Jorku i wybieramy… albo i nie. Bo ta nazwa musi być perłą i zostać z nami na lata. Dlatego cierpliwość wskazana. Wiadomix! - pisze Kammel.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS