Zamknij

Teresa Lipowska kpi z młodszych koleżanek. Mocne słowa gwiazdy "M jak miłość"

24.01.2022 22:53
Teresa Lipowska
fot. Jan Bielecki/East News

Teresa Lipowska pojawiła się w niedawnym odcinku "Pytania na Śniadanie", by powspominać zmarłą przed kilkoma dniami Barbarę Krafftównę. Przy okazji dopiekła młodszym koleżankom, mówiąc kilka słów na temat ich talentu aktorskiego.

Teresa Lipowska to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, na której koncie są dziesiątki ról filmowych i teatralnych, a także serialowych. To właśnie jej rola w serialu "M jak miłość" przyniosła jej tak olbrzymią rozpoznawalność. Dziś niemal każdy, nawet ten, kto nie jest fanem dwójkowego "tasiemca", wie, kim jest Barbara Mostowiak. Niedawno pojawiły się nawet pogłoski, że Lipowska miałaby zniknąć z serialu, ale na szczęście produkcja od razy wyprowadziła przerażonych fanów z błędu.

Aktorka pojawiła się w jednym z niedawnych odcinków "Pytania na Śniadanie", by powspominać zmarła ostatnio Barbarę Krafftównę. Mówiąc o zmarłej aktorce, nie omieszkała wytknąć młodszym koleżankom ich beztalencia.

Zobacz także: Tomasz Kammel naśmiewa się z Barona i Kubickiej. "Permanentnie zakochany"

Teresa Lipowska ostro o koleżankach aktorkach. Kpi z ich talentu

Barbara Krafftówna i Teresa Lipowska od lat się przyjaźniły. Niejednokrotnie miały też okazje razem pracować. Dla odtwórczyni roli Barbary Mostowiak współpraca ze zmarłą aktorką jest bardzo dobrym wspomnieniem. Lipowska ceniła ją za profesjonalizm, a przy tym skromność.

To była frajda z nią pracować. To super profesjonalistka, skromniutka do bólu, starająca się wszystko wokół siebie sama zrobić, do końca - powiedziała wzruszona Lipowska i dodała, że Krafftównabyła wprost uwielbiana za to, co robiła i za to, jaka była.

Ona nie musiała się zastanawiać, jak być kochaną, ona była kochana. Ogromnie kochana na pewno przez publiczność, bo jej uśmiech, ten perlisty uśmiech, taki śmieszny i jej sposób zachowania, chodzenia, to było niepowtarzalne - wyznała gwiazda "M jak miłość".

Na koniec Teresa Lipowska pokusiła się o smutną refleksję na temat talentu aktorek młodego pokolenia. Jej zdaniem żadna z nich specjalnie się nie wyróżnia - nie mają własnego, unikalnego stylu i pozostają nijakie

Teraz młode koleżanki aktorki mylę, bo nie wiem, która jest która, bo wszystkie są jednakowe. Basi nikt nie potrafi naśladować - wyjawiła.