Zamknij

Telekamery 2021: Zielińska i Kuszewski nagle zastąpili Szatanów w roli prowadzących. Co się stało?

11.03.2021 12:40
Basia Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mieli poprowadzić Telekamery 2021, ale zamiast nich na scenie pojawili się Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. Dlaczego nagle doszło do podmiany gospodarzy gali? 

Telekamery 2021 odbiły się szerokim echem w mediach i to nie tylko za sprawą wyników i listy zwycięzców plebiscytu "Tele Tygodnia". W sieci zawrzało po wystąpieniu Macieja Orłosia, który na Telekamerach nawiązał do rzetelności dziennikarskiej w mediach publicznych, a także po przemowie Macieja Stuhra i jego politycznych aluzjach. 

Gala Telekamery 2021 przejdzie do historii jako pierwsza impreza z cyklu, która ze względu na obostrzenia związane z pandemią odbyła się bez hucznej imprezy. Ponadto widzów oglądających transmisję na antenie TV Puls mogła zaskoczyć nagła zmiana prowadzących. Pierwotnie w komunikatach zapowiadano, że Telekamery 2021 poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan oraz jej maż Rafał Szatan. Tymczasem na scenie nieoczekiwanie pojawił się zupełnie inny duet - Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski

Telekamery 2021 nie były emitowane na żywo? Widzowie dostrzegli, że gala była nagrana 

Telekamery 2021: dlaczego Basia Kurdej-Szatan i jej mąż nie poprowadzili gali?

Jeszcze w połowie lutego "Tele Tydzień" z dumą informował, że prowadzącymi Telekamer 2021 będzie małżeństwo Szatanów. Przed galą doszło jednak do zmiany prowadzących, o czym magazyn nie zdążył poinformować w mediach. Co się stało, że Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan nie zostali prowadzącymi Telekamer i przekazali pałeczkę Katarzynie Zielińskiej i Kacprowi Kuszewskiemu? 

Zdezorientowani widzowie wypytywali na profilach "Tele Tygodnia" i stacji Puls o powód zmiany prowadzących. "Tele Tydzień" zdecydował się odpowiedzieć zaniepokojonym internautom dość lakonicznie. 

Tak. Doszło do zmiany. Pozdrawiamy - brzmiał oficjalny komentarz organizatora plebiscytu. 

Basia Kurdej-Szatan najwyraźniej nie miała nikomu za złe, że to nie ona wystąpiła w roli prowadzącej rozdania Telekamer, bo zostawiała serduszka pod postami związanymi z imprezą. Aktorka jednak nie chciała wyjaśnić powodów nagłej zmiany prowadzących. 

Małgorzata Socha pokazała "bankiet" po Telekamerach. Tak skromnie jeszcze nie było [FOTO]