Zamknij

"Taniec z gwiazdami" nie pojawi się wiosną na antenie? Niepokojące przecieki z Polsatu

18.01.2022 15:36
Taniec z gwiazdami
fot. Piotr Molecki/East News

"Taniec z gwiazdami 13" miał pojawić się w Polsacie wiosną 2022 roku, ale jak ustalił "Press", premiera "Dancing with the Stars" prawdopodobnie nie znajdzie się w nowej ramówce stacji. Co dalej z popularnym show? 

"Taniec z gwiazdami" od lat jest jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych Polsatu. Taneczne show, w którym celebryci wykonują choreografie w parach z profesjonalnymi tancerzami i walczą o Kryształową Kulę co sezon gromadzi przed telewizorami tysiące widzów. Do tej pory Polsat zrealizował 12 edycji "Dancing with the Stars". Wcześniej w latach 2005-2011 format emitowała stacja TVN, gdzie odbyło się w sumie 13 edycji. 

W ostatnim "Tańcu z gwiazdami" zwyciężyli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, pokonując w finale Kajrę i Rafała Maseraka. W finałowych "Kulisach Tańca z gwiazdami" prowadzący zapewniali, że kolejna edycja show pojawi się na antenie wiosna 2022 roku. W sieci zaczęto nawet spekulować, kto z celebrytów znajdzie się w składzie nadchodzącego programu. Niestety, według nieoficjalnych informacji widzowie nie zobaczą tanecznego show w wiosennej ramówce, a na premierę 13. edycji "Dancing with the Stars" prawdopodobnie trzeba będzie zaczekać do jesieni. 

"Taniec z gwiazdami 13" nie pojawi się w Polsacie wiosną 2022 roku

Magazyn "Press" dowiedział się, że Polsat nie wyemituje "Tańca z gwiazdami 13" nadchodzącej wiosny. Premiera nowego "Dancing with the Stars" może zostać przesunięta na sezon jesienny. 

Z naszych informacji wynika, że ostatecznie Polsat zdecydował o nieumieszczaniu "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami" w wiosennej ramówce - podaje na swojej stronie "Press" i podkreśla, że żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły.

Polsat na razie nie komentuje doniesień o zmianie emisji wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami". Jak podkreśla Press, zeszłej jesieni stacja zmieniła dzień emisji programu z piątku na poniedziałek. Oglądalność 12. edycji spadła. Śledziło ją średnio 1,35 mln widzów, o 396 tys. mniej niż rok wcześniej kontynuację 11. edycji.

Pałacowe love: nowy reality show TTV już wzbudza kontrowersje. Poznaliśmy prowadzących

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS