Zamknij

Taniec z gwiazdami: gwiazdor z Wielkiej Brytanii w programie. To on zatańczy z Jackiem Jelonkiem? [FOTO]

28.07.2022 17:15
Michael Danilczuk
fot. Instagram:@michael_danilczuk

"Taniec z gwiazdami 13" będzie przełomowy, a wszystko za sprawą pierwszej pary męsko-męskiej w historii polskiej edycji. Stworzy ją Jacek Jelonek z "Prince Charming" i prawdopodobnie tancerz z Wielkiej Brytanii, którego nazwisko właśnie zostało oficjalnie ujawnione. 

"Taniec z gwiazdami 13" pojawi się na antenie Polsatu we wrześniu 2022 roku. Pełna lista uczestników "Dancing with the Stars" jest już znana. Znalazł się na niej Jacek Jelonek, prowadzący reality show dla gejów "Prince Charming". Model jako pierwszy w historii polskiej edycji stworzy parę jednopłciową.

Do tej pory nie wiadomo było, z kim zatańczy Jacek Jelonek w "Tańcu z gwiazdami". Krążyły plotki, że tancerze nie byli chętni do stworzenia duetu z mężczyzną i wszyscy odmówili. Tymczasem do programu dołączyły nowe tuzy parkietu. Polsat właśnie ujawnił nazwisko nowego tancerza, trenera i choreografa występującego w brytyjskim "Tańcu z gwiazdami". To on może zostać partnerem Jacka Jelonka. 

Taniec z gwiazdami 13: Michael Danilczuk w programie. Zatańczy z Jackiem Jelonkiem? 

W nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi Michael Danilczuk. Jego naturalny talent i pasja do tańca zaczęła się w wieku 7 lat, kiedy mama zabrała go do lokalnego studia tańca. W wieku 14 lat osiągnął wiele tytułów, w tym vice Mistrzostwo Polski Juniorów. Od tamtej pory odnosi liczne sukcesy, reprezentując Polskę w zawodach krajowych i międzynarodowych. Wielokrotnie był choreografem i pokazywał swoje umiejętności w brytyjskiej edycji Tańca z gwiazdami, BBC Strictly Come Dancing, a nawet występował przed królową Anglii - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Michael Danilczuk wygrał brytyjski show "The Greatest Dancer", w którym jurorką była m.in. znana z zespołu Girls Aloud, Cheryl Cole. Polska edycja zyskała zatem cennego trenera. Jak dowiedział się serwis Wirtualna Polska Gwiazdy, Michael Danilczuk zatańczy w programie z Jackiem Jelonkiem

Obaj panowie spotkali się już na sali treningowej i przygotowują się do pierwszego odcinka. Efekty ich pracy zobaczymy już za kilka tygodni na antenie Polsatu - czytamy. 

Poza Michaelem Danilczukiem nowymi trenerami w "Tańcu z gwiazdami" będą pochodzący z Ukrainy Roman Osadchiy, Dominik Rudnicki-Sipajło, Julia Suryś i finalista irlandzkiej edycji Robert Rowiński.