Zamknij

Taniec z gwiazdami: internauci miażdżą skład nowej edycji. "Zrobiliście sobie jaja z fanów"

21.07.2021 12:58
Taniec z gwiazdami
fot. Mateusz Jagielski/ East News

"Taniec z gwiazdami" doczekał się już 25. edycji, którą widzowie zobaczą jesienią na antenie Polsatu. Wśród gwiazd pojawi się m.in. Sylwia Bomba, Oliwia Bieniuk czy Radosław Liszewski. Fani są podzieleni co do gwiazdorskiego składu i podkreślają, że tak słaby nie był nigdy.

"Taniec z gwiazdami" od lat gości w polskiej telewizji. W tym roku fani zobaczą już 25. edycję tanecznego show. Jesienią na parkiecie pojawią się takie gwiazdy, jak m.in. Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Izabela Małysz czy Radek Liszewski. Gwiazdorski skład tym razem nie przypadł do gustu fanom programu. Ci stwierdzili, że w tym roku  jest on wyjątkowo słaby. Niektórzy planują w ogóle nie oglądać tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami".

Taniec z gwiazdami: Internauci miażdżą skład nowej edycji programu. "Zrobiliście sobie jaja z fanów"

"Najgorszy skład wszystkich edycji, tak źle jeszcze nie było. Zrobiliście sobie jaja z fanów. Pierwszy raz nie obejrzę ani jednego odcinka", "tancerze są większymi gwiazdami, niż większość gwiazd", "jeżeli chcecie państwo dalej pozostawić ten format, lepiej zmieńcie nazwę, "no z taką plejadą gwiazd, to z konkurencją nie macie szans. Chyba gorszej edycji pod względem gwiazd nie było", "nawet nie będę oglądała ten edycji, strasznie słaba będzie pod względem większości nazwisk, które nawet nie są gwiazdami", "lepiej jak zmienicie nazwę, na jak oni zatańczą" - krytykują fani programu skład tegorocznej edycji.

Rzeczywiście, przez wiele edycji przewinęło się mnóstwo nazwisk związanych z aktorstwem, muzyką i sportem. Jednak producenci wciąż chcą kontynuować format. Pytanie, czy widzowie będą chcieli oglądać zmagania osób na parkiecie, które ich zdaniem zaproszone zostały do programu nieco na siłę.