Zamknij

Taniec z gwiazdami: Dramat Bogdana Kalusa. Wciąż czeka na wynik testu na COVID-19

12.10.2020 11:21
Bogdan Kalus Lenka Kliment
fot. VIPHOTO/East News

"Taniec z gwiazdami" zmaga się z poważnymi problemami. W ostatnim odcinku nie mogliśmy zobaczyć Bogdana Kalusa, który wraz z partnerką Lenką Klimentovą trafił na kwarantannę w związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19. Uczestnik wciąż nie otrzymał wyniku testu i nie wie, czy będzie mógł jeszcze zatańczyć w programie.

"Taniec z gwiazdami" znów zmaga się z poważnymi utrudnieniami. 11. edycja tanecznego show Polsatu wystartowała na wiosnę, jednak szybko została przerwana w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w Polsce. Program wrócił dopiero w jesiennej ramówce. Niestety, produkcja po raz kolejny napotkała trudności - tancerz Jan Kliment, jego żona Lenka Klimentova oraz aktor Bogdan Kalus trafili na kwarantannę w związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19.

- WAŻNY KOMUNIKAT. W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Jan Kliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś Ania Karwan. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia - poinformował Polsat w oficjalnym oświadczeniu kilka dni temu.

Zobacz także: Koronawirus w "Tańcu z gwiazdami". Trzy osoby nie wystąpiły w piątkowym show

Taniec z gwiazdami: Bogdan Kalus wciąż czeka na wynik testu na koronawirusa

Mimo że pozostali uczestnicy programu otrzymali już wynik testu na COVID-19, Bogdan Kalus wciąż nie wie, czy jest zakażony. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że wciąż nie zna wyniku testu.

- Ciągle nie mam wyniku. Co ja mam na to poradzić, że taki mamy system w kraju (...) Nawet jeśli wynik będzie ujemny, nie wiem, czy będę mógł wrócić. Bardzo bym chciał, ale nie dostałem żadnych informacji od produkcji - wyznał aktor.

Widzowie "Tańca z gwiazdami" są rozczarowani ostatnimi wydarzeniami. W ostatnim odcinku z programu odpadła Anna Karwan, której taneczny partner Jan Kliment trafił na kwarantannę. Piosenkarka wyjątkowo wystąpiła u boku Kamila Kuroczko - niestety, tym razem nie zachwyciła jury. Internauci uważają, że nie powinna być wyrzucana z programu właśnie ze względu na nagłą zmianę partnera.

W związku z nieobecnością Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej do programu powrócił Sylwester Wilk - uczestnik, który kilka tygodni temu podjął decyzję o odejściu z show, bo dalszy udział w nim uniemożliwiała mu kontuzja. To również nie spodobało się widzom. W komentarzach na instagramowym profilu programu czytamy, że jest to niesprawiedliwie, ponieważ pominął kilka odcinków eliminacji, podczas których pozostałe pary musiały dawać z siebie wszystko.

Co myślicie?

Zobacz także: Taniec z Gwiazdami 11: Tomasz Barański zdradził, dlaczego odszedł z programu