Zamknij

Tak dziś wygląda Magdalena Swat z 1. edycji "Top Model". Bardzo się zmieniła? [FOTO]

19.01.2022 14:29
Magdalena Swat
fot. Instagram.com/ Magdalena swat

Magdalena Swat brała udział w 1. edycji "Top Model" w 2010 roku. W ciągu 11 lat uczestniczka "Top model" przeszła ogromną metamorfozę. Z kolei udział w programie zapewnił jej start do dalszej kariery w modelingu. Tak dziś wygląda uczestniczka modowego show TVN.

Magdalena Swat brała udział w 1. edycji "Top Model" w 2010 roku. Rudowłosa 19-latka z Ostrowca Świętokrzyskiego zachwyciła jurorów, szczególnie Marcina Tyszkę. Choć Magdalenie nie udało się wygrać finału, udział w modowym show TVN otworzył jej drogę do dalszej kariery.

Tak dziś wygląda Magdalena Swat z 1. edycji "Top Model". Bardzo się zmieniła? [FOTO]

Po udziale w "Top model" Magdalena Swat brała udział w konkursach piękności. W 2017 roku zdobyła tytuł Pierwszej Wicemiss na konkursie Miss Polonia. Magdalena została ogłoszona jako reprezentantka Polski podczas wyborów Miss Universe 2018 w Tajlandii. Na wybiegu prezentowała się z aż 94 modelkami, znajdując się w gronie 20 najpiękniejszych kobiet.

Aspirująca modelka regularnie publikuje swoje fotografie w mediach społecznościowych.W ciągu 11 lat przeszła ogromną metamorfozę. Z rudej piękności stała się ponętną blondynką o pełnych ustach.

Zmieniła się też sytuacja matrymonialna Magdaleny. Pod koniec 2018 roku Magda przyjęła oświadczyny długoletniego partnera Piotra Zadrożnego, o czym poinformowała oczywiście na Instagramie.

Obecnie Magda oprócz modelingu zajmuje się rozwojem medialnym, współpracą ze znanymi markami oraz projektowaniem drewnianych mebli.