Zamknij

TVN ma pokazać reality show ze znaną parą. Będą polscy Kardashianie?

02.06.2021 12:35
Piotr Rubik i Agata Rubik
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Polska wersja "Z kamerą u Kardashianów"? TVN ma planować nowy program, w którym pokaże życie prywatne pary celebrytów. Na kogo padł wybór stacji? Widzowie doskonale znają ich z innego show.

"Power couple" to stosunkowo nowy program w ramówce TVN, która postanowiła wykorzystać popularność wszelkiego rodzaju reality show. Świeża jest także formuła formatu, bowiem nie oglądamy w nim singli szukających miłości lub wrażeń, ale kochające się pary celebrytów, które, biorąc udział w różnorodnych konkurencjach, mają okazję sprawdzić nie tylko siebie, ale także siłę swojego uczucia, a nawet dowiedzieć się o sobie nawzajem nowych rzeczy. Za nami finał pierwszego sezonu, który wzbudził niemałe kontrowersje. Już wcześniej część widzów krytykowała ich zdaniem niebezpieczne zadania stawiane przed uczestnikami, ale w odcinku finałowym Aleksandra Gruszka potrzebowała pomocy ratowników medycznych. Kontrowersje to jednak w tego typu formatach nic nowego, a paradoksalnie często wpływają na podniesienie oglądalności.

Pierwszą edycję "Power couple" wygrali Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilaszwili, ale widzowie polubili także inne pary, na czele z Januszem Chabiorem i Agatą Wątróbską oraz Piotrem Rubikiem i Agatą Rubik. Znany polski dyrygent i młodsza od niego o 18 lat modelka okazali się strzałem w dziesiątkę, widzowie docenili ich poczucie humoru i otwartość. Nie umknęło to stacji TVN, która według informacji "Super Expressu" szykuje program z ich udziałem.

ZOBACZ TAKŻE:  One Night Squad: widzowie komentują. Będzie porażka? "Kolekcja trzecioligowych celebrytów"

Piotr i Agata Rubik dostaną własny program? TVN ma szykować polską wersję "Z kamerą u Kardashianów"

"Super Express" poinformował, że jedna z firm producenckich złożyła Piotrowi i Agacie propozycję stworzenia reality show, w którym pokaże ich życie prywatne, codzienne obowiązki i wzajemne relacje. Założenie bardzo przypomina popularne na całym świecie "Z kamerą u Kardashianów". Małżeństwo Rubików nie odniosło się oficjalnie do informacji o nowym programie z ich udziałem, być może nadal rozważają propozycję. Z pewnością show przyciągnęłoby przed ekrany widzów, którzy polubili ich w "Power couple".

Dyrygent i modelka mieli nie być pierwszą parą, którą pod uwagę brała stacja TVN. W planach był program z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, przeszkodą miał być zbyt wysoki budżet produkcji.