Zamknij

Syn Reginy King nie żyje. 26-latek popełnił samobójstwo

22.01.2022 14:58
Regina King z synem
fot. Instagram.com/

Regina King, zdobywczyni Oscara i Złotego Globu przeżywa teraz ciężkie chwile. Jej jedyny syn, 26-letni Ian Alexander Jr. popełnił samobójstwo, tuż po 26 urodzinach.

Regina King mierzy się z żałobą. Jej jedyny syn, 26-letni Alexander Jr. popełnił samobójstwo, tuż po 26. urodzinach. Informację o jego śmierci potwierdziła w rozmowie z "People" zdruzgotana mama.

Zobacz też: Louie Anderson nie żyje. Twórca "Ludwiczka" miał 68 lat

 Syn Reginy King nie żyje. 26-latek popełnił samobójstwo 

"Nasza rodzina jest wstrząśnięta stratą Iana. Był jasnym światłem, któremu tak bardzo zależało na szczęściu innych. Nasza rodzina prosi o szacunek w tym prywatnym czasie "- - powiedziała aktorka.

Alexander Ian Jr. był DJ-em występującym pod pseudonimem desduné. Był również szefem kuchni. Jego marzeniem było posiadanie własnej restauracji. Dwa dni przed popełnieniem samobójstwa syn aktorki obchodził 26. urodziny.

Po rozwodzie z ojcem Juniora Regina przejęła nad nim opiekę. Alexander chętnie towarzyszył swojej mamie na premierach filmowych i ściankach. Mieli też wspólne tatuaże, które były uhonorowaniem łączącej ich więzi. To napis "bezwarunkowa miłość" w języku aramejskim.

"Nie wiesz, czym jest bezwarunkowa miłość, jeśli nie masz dziecka. Kiedy tego doświadczasz, to jest to najbardziej satysfakcjonująca rzecz na świecie - mówiła Regina King w jednym z wywiadów.

Regina King to amerykańska aktorka, laureatka Oscara i Złotego Globu za rolę drugoplanową w filmie "Gdyby ulica Beale umiała mówić".