Zamknij

Syn Moniki Richardson dorabia na Uberze. Co na to słynna mama? „Jestem pełna podziwu”

Anna Skalik
11.08.2022 15:47
Monika Richardson
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Monika Richardson pochwaliła się nową pracą syna. Tomasz zdał licencje i został kierowcą. Prezenterka nie kryje zachwytu z przedsiębiorczego syna.

Monika Richardson w niedawnej wypowiedzi poinformowała o tym, że jej syn, Tomasz Malcolm, podjął się nowego zajęcia. Wcześniej pracował jako dostawca jedzenia, a teraz postanowił zostać kierowcą. Dziennikarka w rozmowie z „Faktem” opowiedziała o tym, co sądzi na temat nowej pracy syna.

Jak przyznała Richardson „Tomek zrobił licencję, przebył stosowne badania i ruszył w miasto”, czym niezwykle jej zaimponować. W swojej wypowiedzi prezenterka mówi o synu w samych superlatywach.

Tomek jest niezwykle pracowitym człowiekiem. Dobrze zaliczył sesję po pierwszym roku studiów, więc teraz ma czas, żeby znaleźć dobrą pracę. Wciąż dostarcza jedzenie, ale taksówka od dawna go nęciła.

Zobacz także: Kinga Rusin o katastrofie ekologicznej na Odrze. Uderza w rząd: „To ZBRODNIA!”

Tomasz Malcolm dorabia jako kierowca Ubera. Monika Richardson jest zachwycona synem

Prezenterka jest przekonana, że bycie kierowcą Ubera nie jest to żadną praca na stałe, bo jej syn ma całkiem inne aspiracje. Okazuje się, że chce zostać stwardem na pokładzie samolotu.

Myślę, że to tylko wakacyjna praca, cały czas bowiem stara się dostać na stewarda do linii lotniczych. Jestem dla niego pełna podziwu, tym bardziej że w tym roku nie wyjechaliśmy nigdzie wspólnie na wakacje – dodała Richardson.

Wygląda na to, że teraz każdy, kto zamówi podwózkę uberem, będzie mógł trafić na syna Moniki Richardson.