Zamknij

6-miesięczny synek Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma nowotwór. Trwa walka o życie dziecka

20.01.2022 19:56
Magdalena Stępień z synem Oliwierem
fot. Instagram:@magdalena___stepien

Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka jest poważnie chory. U 6-miesięcznego Oliwiera zdiagnozowano rzadki guz wątroby. Magdalena Stępień przekazała druzgocące wieści o stanie chłopca. 

Magdalena Stępień musi zmierzyć się z kolejnym życiowym dramatem. Po tym, jak została porzucona w dziewiątym miesiącu ciąży przez piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, dowiedziała się, że jej 6-miesięczny synek jest poważnie chory. U Oliwiera zdiagnozowano rzadki nowotwór wątroby, który zagraża jego życiu. Była uczestniczka "Top Model" przekazała druzgocące wieści za pośrednictwem Instagrama. 

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma nowotwór 

Magdalena Stępień jakiś czas temu wycofała się z social mediów. Teraz wróciła na Instagram, żeby poinformować o chorobie syna. Maluch niedługo rozpocznie chemioterapię, a potem być może będzie musiał przejść operację. 

Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno wiele i wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć, to walka o życie mojego kochanego Synka - zaczęła swój wpis Magda Stępień. 

Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie, byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór - bardzo rzadko występujący guz wątrobyRozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później, jeśli będzie taka możliwość, będzie leczony chirurgicznie - przekazała była gwiazda "Top Model". 

Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne, o co chce Was poprosić, to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie, to na pewno stanie się cud - poprosiła internatów zrozpaczona mama Oliwiera. 

W komentarzach płyną słowa wsparcia dla dzielnie walczącego Oliwierka i Magdaleny Stępień. Miejmy nadzieję, że maluch wkrótce wyjdzie z choroby.

Paweł Kukiz Colin Farrel Paweł Wawrzecki
10 Zobacz galerię
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER, cats / Splash News/EAST NEWS, VIPHOTO/East News